هر آنچه که درباره میز مدیریت باید بدانید

1398/03/22 | تعداد نظرات :0

میز مدیریت، یکی از مهم ترین لوازم موجود در اتاق مدیر می باشد. از آنجایی که اتاق مدیریت محل برگزاری انواع کنفرانس ها، جلسات و محل رفت و آمد ارباب رجوع می باشد بنابراین انتخاب میز مدیری که هم از زیبایی برخوردار باشد و هم شان و منزلت مدیر را به خوبی نشان دهد، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار می باشد. از این رو در این مقاله نکات و اصولی که در انتخاب میز مدیریت باید رعایت شود را مورد بررسی قرار داده ایم تا با مطالعه ی آن بتوانید بهترین و مناسب ترین میز را برای اتاق مدیری که می خواهید طراحی کنید، انتخاب نمایید.

آشنایی با میز مدیر و اهمیت آن

اتاق مدیر، میز مدیر و به طور کلی تمام قسمت های مربوط به اتاق مدیریت در مقایسه با سایر اتاق های موجود در اداره، به دلیل برگزاری انواع جلسات، کنفرانس ها و ملاقات های مهم در این اتاق از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است. از این رو در انتخاب و نحوه چیدمان دکوراسیون اتاق مدیریت باید دقت و توجه زیادی شود تا میز مدیر مطابق با تمام استانداردها انتخاب شود. به طور کلی میز های مدیریتی هم مانند سایر مبلمان ها در 2 سبک کلاسیک و مدرن در دسترس می باشند که باید متناسب با سلیقه و دکوراسیون سایر بخش های اداره انتخاب شوند. برای انتخاب لوازم و مبلمان های مورد استفاده در اتاق مدیریت نیاز به آشنایی با برخی از نکات وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم.

میز مدیریت

نکات مهم در انتخاب میز مدیریتی

همانطور که گفته شد، اتاق مدیر یکی از پر رفت و آمد ترین اتاق های موجود در هر سازمان، اداره و شرکتی می باشد و انواع ملاقات ها با اشخاص مهم در این اتاق صورت می گیرد از این رو در ادامه چند نمونه از نکاتی که باید در انتخاب میز مدیریتی به آنها توجه شود را بررسی کرده ایم:

· اندازه میز مدیریت: از آنجایی که حجم کاری مدیر در مقایسه با سایر کارکنان شرکت بیشتر بوده و لوازم زیادی مانند لوگو شرکت، نامه و سربرگ ها، مهر شرکت و... بر روی میز مدیر قرار می گیرد، بنابراین باید از ابعاد نسبتاً بزرگتری در مقایسه با سایر میز های اداره برخوردار باشد.

· ارتفاع میز مدیریتی: به دلیل اینکه امکان دارد مدیر یک شرکت کوتاه قد یا بلند قد باشد بنابراین این نوع مبمان اداری (میز مدیریتی) باید به گونه ای طراحی شود که از ارتفاع نه خیلی زیاد و نه خیلی کم برخوردار باشد تا مدیر بتواند به راحتی به وسایل دسترسی داشته باشد.

· زیبایی میز مدیریت: یکی دیگر از مهم ترین نکات در انتخاب میز مدیریتی توجه به زیبایی ظاهری آن می باشد. بنابراین بهتر است در قسمت های جلوی میز مدیر که در معرض دید بیشتری است از طرح ها و رنگ های زیبا و جذابی استفاده شود.

· رنگ میز مدیر: اگرچه تفاوت سلیقه های زیادی در این زمینه وجود دارد ولی در انتخاب میز مدیر اغلب از رنگ های تیره استفاده می شود و دلیل آن هم جذابیت و جلب توجه بیشتر رنگ های تیره در مقایسه با رنگ های روشن می باشد.

·  فرم میز مدیر: اگر دقت کرده باشید، طراحی میزهای مدیر به نحوی است که تفاوت زیادی با سایر میزهای موجود در اداره دارد. میزهای مدیر می توانند در انواع مدرن، سلطنتی، کلاسیک و... طراحی شوند که هدف از آن هم دور بودن میز مدیر از اصل سادگی و استفاده از طرح های گوناگون در ساخت آن می باشد.

میز مدیریت کنفرانسی

چگونگی قرارگیری میز مدیر در اتاق مدیریت

میز مدیر باید در بهترین مکان خود قرار گیرد تا بتواند جلوه و طرح خود را به خوبی نمایان کند چرا که در غیر این صورت تمامی تلاش های به کار برده شده برای هرچه زیباتر و جذاب تر شدن میز مدیر از بین خواهد رفت. در واقع اگر زمانی طراحی و چیدمان دکوراسیون اتاق یک مدیر را درست گرفتید، سعی کنید که به هیچ عنوان میز مدیریت را در مقابل درب ورودی قرار ندهید.

میز مدیریت مدرن

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
تگ ها
میز اداری میز مدیریتی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک خرید میز اداری قیمت میزاداری خریدمبلمان اداری انواع پارتیشن اداری میزمدیریت طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس صندلی صندلی آرایشگاهی صندلی انتظار میزهای اداری میز کار گروهی میز اداری گروهی تزئینات مبلمان اداری استودیو وسایل آکوستیک محصولات استودیو محیط کار تجهیزات مبلمان اداری سرگرمی در دفتر کار طراحی اتاق کار دفتر کار دفتر کار اجاره ای جداکننده فضا استفاده از پارتیشن نصب دیوار موسیقی در کار پخش موزیک در کار اتاق استراحت مبلمان اتاق استراحت طراحی محل کار چیدمان دفتر کار میز کار مرتب کردن میز کار میان وعده در محیط کار پارتیشن چیدمان و طراحی تزئین محل کار پارتیشن اداری هوشمند میز انواع میز اداری اتاق کار کلاسیک مبلمان جنس مبلمان اداری ارتفاع اداری کمد ویترین دکوراسیون داخلی محیط اداری اتاق کنفرانس فضاگویا کانتر