نحوه چیدمان مبلمان مهمان در ادارات

1398/02/15 | تعداد نظرات :0

نحوه چیدمان و دکوراسیون در هر مکانی از اهمیت خاصی برخوردار است و تاثیر آن در زندگی روزمره بر هیچ کسی پوشیده نیست. در این مطلب در مورد نحوه ی چیدمان مبلمان اداری علی الخصوص مبلمان مهمان و تاثیر آن ها صحبت می­ کنیم و سعی بر آن داریم تا شما را با بهترین چیدمان مبلمان در ادارات آشنا کنیم.

دکوراسیون داخلی و مبلمان ها

طراحی داخلی یا معماری داخلی ساختمان ها سالهاست که به عنوان یک هنر و دانش حرفه ای شناخته شده است. دکوراسیون ساختمان ها تاثیر زیادی در جسم و روح افرادی دارد که در تماس با آن محیط هستند. دکوراسیون ها طیف گسترده ای از عناصری اند که در محیط وجود دارند. این عناصر شامل دیوار ها، کف، نور، وسایل تزئینی، مبلمان ها و ... می باشند. مبلمان ها در دکوراسیون محیط تاثیر بسیار زیادی دارند. امروزه مبلمان اداری بسیار متنوعی طراحی شده اند و با توجه به اینکه جایگاه خاص و ثابتی در زندگی امروزه خانواده ایرانی پیدا کرده اند، باید در انتخاب آن ها دقت کرد و سلیقه­ ی فراوانی به خرج داد. از مولفه های مهم در انتخاب مبلمان ها می­ توان به جنس مبلمان، اینکه برای چه مکانی می خواهیم استفاده کنیم، طرح مبلمان، قیمت، میزان راحت بودن مبل ها، اندازه و سایز مبلمان ها و ... اشاره کرد.

دکوراسیون داخلی و مبلمان ها

دکوراسیون داخلی در ادارات

به جهت اینکه ما زمان زیادی را در محیط کار سپری می کنیم محل کار می ­تواند به عنوان خانه ی دوم ما محسوب شود. بنابراین دکوراسیون در محل کار و اداره ها نیز بسیار در جسم و روح ما تاثیر می گذارد و برای کارمندان و حتی کارفرمایان به دلیل تاثیر زیاد آن بر راندمان کاری کارمندان بسیار حائز اهمیت است. ارباب رجوع هم در محیطی که دکوراسیون جذاب و زیبا دارد، احساس بهتری داشته و سبب افزایش اعتماد در او می­ شود. دکوراسیون داخلی ادارات شامل میز اداری، مبلمان اداری، قفسه ها و ... است. انتخاب چیدمان در ادارات به عوامل زیادی از جمله احساس راحتی در اداره، ایجاد نظم و قابل دسترس بودن لوازم مورد نیاز، دلگیر نبودن، قابلیت تغییر در دکوراسیون و... بستگی دارد. در چیدمان اداری از تاثیر رنگ ها غافل نشوید. حتی الامکان از رنگ های شاد استفاده کنید. میزان نوردهی در محل کار باید مناسب باشد. چیدمان اتاق کارمندان باید به گونه ای باشد که کارمند یک فضای آزاد و میز کارمندی راحت برای کار خود داشته باشد و در عین حال با همکارانی که بیشتر در زمینه ی کاری با آن ها در ارتباط است، نزدیک باشد. این چیدمان باید به گونه ای باشد که کار هیچکدام برای دیگری مزاحمتی ایجاد نکند. در صورتی که فضای کافی وجود ندارد، می­ توان با ایجاد پارتیشن اداری این محدودیت را از بین برد. صندلی کارمندان باید کاملا راحت باشد تا از مشکلات جسمانی احتمالی جلوگیری کند.

میز مدیریت

نحوه چیدمان مبلمان مهمان در ادارات

چیدمان مبلمان در ادارات تاثیر زیادی در ذهن مهمانان ایجاد می­ کند و می ­تواند تاثیر زیادی در تصمیم گیری های آن­ها گذاشته و بر دیدگاه آن ها تاثیر مثبت یا منفی بگذارد. چیدمان مبلمان مهمان باید به گونه ای باشد که در عین القای احساس صمیمیت به مهمانان، به مکان های خصوصی اداره یا شرکت، پشت میز شما و مانیتور شما دید نداشته باشد. صندلی مدیر یا کارمند میزبان را به گونه ای قرار دهید که به همه چیز مشرف باشد. علم فنگ شویی می­ گوید که صندلی خود را به گونه ای قرار دهید تا پشتتان به دیوار باشد. اگر پشت سرتان پنجره باشد شما آسیب پذیر و ضعیف شناخته می­ شوید. در انتخاب رنگ مبلمان اداری دقت کافی داشته باشید. مبلمان مهمانان اداره را نیز به نحوی انتخاب کنید که با محیط همخوانی داشته باشد. در چیدمان مبلمان اداری به نورپردازی ها دقت کنید. اگر از نور طبیعی بهره مند هستید مبلمان را به گونه ای بچینید که بتوانید از آن ها به بهترین نحو استفاده کنید. سعی کنید میز خودتان پشت به نور باشد تا جلوه ی زیبایی را هنگام دید به مهمان بدهد. اگر دفترتان چشم انداز زیبایی دارد، مبلمان را به نحوی که آن کاملا رویت پذیر باشد بچینید. مبلمان مهمان اداری را به گونه ای بچینید تا اولین چیزی که او بعد از ورود می بیند، میز شما باشد. در کل بعد از هر تغییر در نحوه ی چیدمان مبلمان در اداره با خود بسنجید که آیا این تغییر سبب ایجاد اعتماد و صمیمیت بین شما و مهمانتان خواهد شد یا خیر؟ اگر پاسخ خیر است شاید بهتر است چیدمان مبلمان اداری را تغییر دهید یا از متخصصان دکوراسیون داخلی یاری بگیرید و مطمئن باشید با انتخاب یک چیدمان مناسب برای مبلمان اداری، نتایج بسیار بهتری در ارتباطات خود با مهمانان و ارباب رجوع خواهید گرفت.

مبلمان اداری

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
تگ ها
میز اداری میز مدیریتی میز کنفرانس پارتیشن اداری مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک خرید میز اداری قیمت میزاداری خریدمبلمان اداری انواع پارتیشن اداری میزمدیریت طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس صندلی صندلی آرایشگاهی صندلی انتظار میزهای اداری میز کار گروهی میز اداری گروهی تزئینات مبلمان اداری استودیو وسایل آکوستیک محصولات استودیو محیط کار تجهیزات مبلمان اداری سرگرمی در دفتر کار طراحی اتاق کار دفتر کار دفتر کار اجاره ای جداکننده فضا استفاده از پارتیشن نصب دیوار موسیقی در کار پخش موزیک در کار اتاق استراحت مبلمان اتاق استراحت طراحی محل کار چیدمان دفتر کار میز کار مرتب کردن میز کار میان وعده در محیط کار پارتیشن چیدمان و طراحی تزئین محل کار پارتیشن اداری هوشمند میز انواع میز اداری اتاق کار کلاسیک مبلمان جنس مبلمان اداری ارتفاع اداری کمد ویترین دکوراسیون داخلی محیط اداری اتاق کنفرانس فضاگویا