آخرین پست ها
برچسب ها
میز اداری میز مدیریتی میزکارمندی میز منشی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری فایل اداری دیوارکوب مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای پارتنیشن اداری انواع مبلمان اداری شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک مبلمان ادرای خرید میز اداری قیمت میزاداری قیمت پارتیشن اداری خریدمبلمان اداری قیمت مبلمان ادرای مبلمان ادرای کلسایک انواع پارتیشن اداری قیمت پارتیش ادرای انواع مبلمان ادرای میزمدیریت پارتیش اداری انتخاب مبلمان اداری طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیش MDF پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس
تبلیغات متنی

خرید مبلمان اداری نو یا دست دوم

1397/12/26 | تعداد نظرات :0
خرید مبلمان اداری نو یا دست دوم

با پیشرفت تکنولوژی، شاهد تغییرات در طراحی مبلمان اداری هستیم که با توجه به سبک زندگی و محیط اطراف این تغییرات صورت گرفته است. همواره انتخاب مبلمان یکی از دغدغه های صاحبان شرکت ها و ادارات بوده است. شرکت های زیادی در زمینه تولید مبلمان فعالیت دارند که شما با مراجعه به سایت های فروش یا فروشگاه آنها، می توانید انواع طرح ها و مدل های مبلمان اداری را مشاهده نمایید و اقدام به خرید مبلمان اداری نو نمایید.

آشنایی با مبلمان برای شرکت ها و ادارات

مبلمان یکی از مهمترین فاکتورهای دکوراسیون و طراحی داخلی شرکت ها محسوب می شود. انتخاب مبلمان متناسب با سلیقه و ویژگی های محل کار، امری دشوار می باشد و این موضوع زمانی سخت تر می شود که باید از میان انواع و اقسام طرح ها و مدل ها، مبلمان اداری نو را برای محیط کار خود انتخاب کنید. حال در این میان برخی به خرید مبلمان دست دوم علاقه دارند که مشکلاتی نیز به همراه دارد. پیشنهاد ما به شما برای دیزاین محیط کار با خرید مبلمان اداری نو می باشد که در ادامه مقایسه ای بین مبلمان اداری نو و دست دوم خواهیم داشت.

خرید مبلمان اداری نو یا دست دوم؟  


برخی از افراد به خرید اجناس دست دوم عادت دارند و برای خود دلایلی نیز دارند از جمله این دلایل می توان به برابری قیمت یک جنس برند دست دوم با جنس تقلبی نو و هزینه کمتر آن اشاره کرد. با این وجود خرید اجناس دست دوم دارای مشکلاتی نیز می باشد که در ادامه مقایسه ای بین مبلمان اداری نو با دست دوم خواهیم داشت:

در هنگام خرید مبلمان دست دوم باید زمان کارکرد را بدانید که اگر قبلا زیاد کار کرده باشد، نمیتواند مناسب محیط کار باشد.
شاید در انتخاب مبلمان دست دوم نتوانید طرح و مدل مورد نظر خود را پیدا کنید.
برند و طرح مبلمان بسیار مهم می باشد که در برخی موارد برندهای دست دوم از جنس نو نیز بهتر می باشند.
با توجه به همه این موارد بهتر است برای خرید مبلمان برای شرکت، به سراغ جنس نو با طرح ها و برندهای معتبر بروید.

راهنمای خرید مبلمان اداری نو

با توجه به اهمیت مبلمان در شرکت ها، باید در هنگام خرید مبلمان نو به مواردی دقت نمایید. در ادامه نکات مهم در هنگام خرید صندلی اداری، میز اداری و پارتیشن اداری را عنوان خواهیم کرد:

1- خرید صندلی اداری

برای انتخاب و خرید صندلی اداری باید به نکات زیر توجه کنید:

پشتی صندلی اداری باید دارای انحنای متناسب با گودی کمر باشد.
جنس پشتی صندلی باید از متریال مناسب و ترجیحا ضد عرق ساخته شود.
صندلی اداری باید به اندازه مناسب نرم و راحت باشد نه مانند مبل راحتی که کار را برای کاربر دشوار کند.

2- خرید میز اداری

از مهمترین بخش های مبلمان هر شرکتی، میز اداری آن محسوب می شود که در انتخاب میز اداری باید اصول ارگونومی در طراحی و تولید آن رعایت شده باشد. از جمله نکاتی که در هنگام خرید میز اداری باید رعایت شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

میز اداری را با توجه به کاری که قرار است بر روی آن انجام دهید، انتخاب کنید.
حداقل طول میز 120 سانتیمتر و حداقل عرض آن 80 سانتیمتر انتخاب شود.
جنس متریال میز کار از ام دی اف انتخاب شود تا علاوه بر زیبایی، مقرون به صرفه و مقاوم نیز باشد.

3- پارتیشن اداری

پارتیشن نیز یکی از فاکتورهای مبلمان اداری به شمار می رود که انتخاب و خرید پارتیشن اداری به ویژگی های محیط بستگی دارد. با توجه به هدفمان از پارتیشن بندی باید نوع پارتیشن و نحوه اجرای آن را مشخص نمایید. برای ایجاد هارمونی بهتر و تاثیر مثبت بر کارمندان بهتر است رنگ پارتیشن ها را با مبلمان هماهنگ انتخاب نمایید. بنابراین اگر به دنبال خرید مبلمان نو هستید، بهتر است تمام نکات مربوط به انتخاب مبلمان را در نظر بگیرید. برای مشاهده طرح های مختلف مبلمان اداری می توانید به سایت های فروش مبلمان مراجعه نمایید و حتی به خرید اینترنتی مبلمان اداری نو اقدام کنید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه