با انواع پارتیشن اداری بیشتر آشنا شوید

1397/06/03 | تعداد نظرات :0

شرکت فضاگویا با استفاده از بهترین طراحان و کارشناسان فنی خود توانسته است به یکی از برندهای قوی در امر طراحی و ساخت پارتیشن اداری نائل شود.

جنس پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری که نقش جداسازی فضای اداری را بر عهده دارند، از انواع مختلفی ساخته شده اند. برخی از آن ها یک جداره و برخی دیگر دوجداره هستند که هر یک مزایای خاص خود را دارد. اما ما در این جا می خواهیم تمرکز خود را روی انواع پارتیشن به لحاظ جنس قرار دهیم.

پارتیشن اداری شیشه ای

شیشه یکی از انواع مواد اولیه در ساخت پارتیشن های اداری است که معمولاً در مکان های لوکس و با دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد برای نورگیری بهتر از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده می کنند. معمولاً در محل کار اگر نور مناسب نباشد، انسان دچار کسلی و بی حوصلگی می شود، اما پارتیشن اداری با فراهم آوری نور مناسب برای محیط این مشکل را رفع کرده و حس سرزندگی و پویایی را به محیط می بخشد.

پارتیشن اداری mdf

اما معمول ترین نوع پارتیشن اداری که عموماً در بیش تر اداره جات دولتی مورد استفاده قرار می گیرد، پارتیشن چوبی با mdf می باشد. باید برای نورپردازی محیط نیز فکر اساسی بکنید.Mdf رنگ های متفاوتی دارد و این خود یک مزیت بزرگ محسوب شده و شما می توانید مطابق با دکوراسیون شرکت و سلیقه خودتان از mdf هایی با رنگ های مورد نظر خود استفاده نمایید.

پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی نیز از دیگر انواع پارتیشن اداری است که در برخی مراکز مورد استفاده قرار می گیرد. در این گونه پارتیشن معمولاً چهارچوب ها و دیواره ها به طور کامل از آلومینیوم ساخته شده و دوام بسیار بالایی دارد و البته تخریب یا صدمه به آن نیز به سختی اتفاق می افتد. نوع دیگری از پارتیشن های اداری، پارتیشن ترکیبی می باشد. همان طور که از نام این نوع پارتیشن بر می آید، منظور ما به کارگیری از چند نوع پارتیشن مختلف می باشد. برای مثال شما می توانید از ترکیب چوب و شیشه استفاده نمایید و علاوه بر ایجاد حس زیبایی، باعث نورگیری بیش تر محیط شوید. البته ترکیب های دیگری نیز وجود دارد. مثلاً می توانید از ترکیب سه نوع ماده اولیه یعنی چوب، آلومینیوم و شیشه استفاده کنید.

معیارهای زیادی برای قیمت گذاری پارتیشن اداری ملاک هستند و در قیمت آن می توانند مؤثر باشند. برای مثال این که ابعاد محل کارتان چقدر است یا می خواهید پارتیشن اداری تان از چه جنسی ساخته شود، می توانند معیارهای خوبی برای تعیین قیمت باشند.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
آخرین پست ها
تگ ها
میز اداری میز مدیریتی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک خرید میز اداری قیمت میزاداری خریدمبلمان اداری انواع پارتیشن اداری میزمدیریت طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس صندلی صندلی آرایشگاهی صندلی انتظار میزهای اداری میز کار گروهی میز اداری گروهی تزئینات مبلمان اداری استودیو وسایل آکوستیک محصولات استودیو محیط کار تجهیزات مبلمان اداری سرگرمی در دفتر کار طراحی اتاق کار دفتر کار دفتر کار اجاره ای جداکننده فضا استفاده از پارتیشن نصب دیوار موسیقی در کار پخش موزیک در کار اتاق استراحت مبلمان اتاق استراحت طراحی محل کار چیدمان دفتر کار میز کار مرتب کردن میز کار میان وعده در محیط کار پارتیشن چیدمان و طراحی تزئین محل کار پارتیشن اداری هوشمند میز انواع میز اداری اتاق کار کلاسیک مبلمان جنس مبلمان اداری ارتفاع اداری کمد ویترین دکوراسیون داخلی محیط اداری اتاق کنفرانس فضاگویا کانتر