آخرین پست ها
برچسب ها
میز اداری میز مدیریتی میزکارمندی میز منشی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری فایل اداری دیوارکوب مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای پارتنیشن اداری انواع مبلمان اداری شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک مبلمان ادرای خرید میز اداری قیمت میزاداری قیمت پارتیشن اداری خریدمبلمان اداری قیمت مبلمان ادرای مبلمان ادرای کلسایک انواع پارتیشن اداری قیمت پارتیش ادرای انواع مبلمان ادرای میزمدیریت پارتیش اداری انتخاب مبلمان اداری طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیش MDF پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس
تبلیغات متنی

انواع مبلمان اداری

1397/05/07 | تعداد نظرات :0
انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری به طور کلی شامل صندلی ها، میزها، پارتیشن بندی ها و مجموعه عناصری است که در ترکیب دکوراسیون داخلی یک مکان اداری به کار می روند. کسب شناخت کافی نسبت به این وسایل می تواند به انتخابی صحیح تر منجر شود.

صندلی های اداری

صندلی ها در محیط های اداری نقشی ویژه ایفا می کنند. باید دانست که هر بخش از اداره بنابر کارکرد خود نوع خاصی از صندلی را طلب می کند. بدون شک صندلی مدیریت با صندلی منشی و سایر کارکنان یا صندلی های سالن انتظار متفاوت است.

در مقابل مهم است که صندلی یک منشی بتواند حرکات او را آسان تر کند و در عین حال مانع خستگی او پس از ساعت های طولانی کار شود. اگر شما موظف به تهیه صندلی برای یک مجموعه اداری شده اید باید توجه داشته باشید که سلامتی کارکنان را نباید با هیچ چیز معاوضه کرد.

میزهای اداری نیز عنصری جدایی ناپذیر از مبلمان اداری مدرن هستند. این میزها هم در طرح ها و شکل های مختلف و با اهداف و کارکردهای گوناگونی عرضه می شوند. میزهای مدیران معمولاً اندازه ای متوسط دارند و در صدر اتاق مدیریت قرار می گیرند.

میزهای کنفرانس در شکل های متنوعی یافت می شوند که در انتخاب آن ها باید به مقصود خود از تهیه آن توجه ویژه ای داشت. برای مثال برای محافل دوستانه تر با اعضای شرکت بهتر است از میزهایی کوچک تر استفاده کنید تا اعضا به یکدیگر نزدیک تر باشند. در مقابل اگر به دنبال میزی برای جلسات رسمی و مهم هستید باید به فکر اتاقی بزرگ و میزی عریض و طویل باشید.

برای مثال برخی از پارتیشن بندی ها امکان مشاهده بخش تفکیک شده را دارا هستند در حالی که برخی از آنها فضای پارتیشن بندی شده را از دید سایرین پنهان نگاه می دارند. این بستگی به مواد و متریالی دارد که شما در قیمت مبلمان اداری مدرن خود انتخاب می کنید.

کتابخانه های گاهی فضایی برای نگهداری کتاب ها و سهولت دسترسی به آن ها هستند. اما امروزه در فضاهای اداری ممکن است صرفاً برای کامل کردن ترکیب بندی فضا از آن ها استفاده شود. کتابخانه به مبلمان اداری مدرن هم راه پیدا کرده است.

پس باید در طراحی دکوراسیون داخلی یک مجموعه مبلمان اداری مدرن به رنگ بندی ها، نورپردازی ها و تناسب شکل و حجم  وسایل توجه داشت. توجه کنید که مبلمان اداری مدرن چیزی نیست که بتوان به سرعت آن را تعویض نمود پس باید در انتخاب آن دقت و مشورت کافی را اعمال کرد.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه