قیمت انواع پارتیشن اداری

01 آبان ، 1398
مبلمان اداری فضا گویا

هنگامی که در محیط کار با کمبود فضا مواجه می شوید در این صورت تقسیم فضا به وسیله پارتیشن اداری ارزان و مقرون به صرفه اهمیت خاصی پیدا می کند. قیمت پارتیشن اداری از مهم ترین نکاتی است که باید در نظر گرفته شود. جهت ایجاد فضای آرامش بخش برای کارمندان و رفع مزاحمت های ناشی از کمبود فضا و رفت و آمدهای مکرر و بی ملاحظه ی مراجعه کنندگان پارتیشن بندی اداری راهکار مناسبی به نظر می رسد

در هنگام ساخت پارتیشن اداری علاوه بر قیمت پارتیشن اداری فریم نیز مورد توجه قرار می گیرد . این پارتیشن های اداری انتخاب شده می توانند از نوع سند بلاست باشند که با کمک پیچ روی زمین نصب می‌شوند. بر اساس جنس انتخاب شده قیمت پارتیشن اداری متفاوت خواهد بود.

مزیت های استفاده از پارتیشن‌ اداری

افزایش تمرکز زیبایی محیط کار و مقرون به صرف بودن از لحاظ اقتصادی از جمله ی مزایای استفاده از پارتیشن اداری محسوب می‌شود. که در ادامه شرح مختصری راجع به هر کدام می دهیم.

چشم انداز زیبای محیط کار تاثیر فوق العاده ای بر روحیه کارمندان دارد. امروزه انواع متنوعی از پارتیشن های اداری با جنس و رنگ و طرح های متفاوتی ساخته شده است.  مواد ساخت پارتیشن اداری چوب آلومینیوم گچ تخته کامپوزیت و شیشه می باشند که تاثیر بسزایی بر روی قیمت پارتیشن اداری دارند.                  

پارتیشن تک جداره متشکل از جداره های ام دی اف و شیشه می باشد. ابعاد جداره ها  گوناگون است و می تواند تا ارتفاع  سقف بلند نیمه بلند ارتفاع کوتاه باشد . سلیقه ی مشتریان در این امر دخیل می باشد و مطابق با سفارش مشتریان  و به دلخواه آنان ساخته می شود.

کاربرد اصلی این پارتیشن ها پیشگیری از مزاحمت های دیداری و شنیداری می باشد. در ساخت این پارتیشن ها به دلیل زیبایی عایق صوتی و آکوستیک بودن از شیشه های دو جداره مات استفاده می شود.

پارتیشن های اداری در حقیقت جهت تقسیم فضای کاری مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت پارتیشن اداری به عوامل زیر بستگی دارد

پارتیشن اداری  تک جداره باشد و یا دوجداره انتخاب شده باشد بر همین اساس مقدار مواد به کار رفته در قیمت پارتیشن اداری موثر خواهد بود.

جنس پارتیشن اداری که هر چه جنس مرغوب تر باشد قیمت پارتیشن اداری بالاتر خواهد بود.

ارتفاع پارتیشن

تعداد پنل های پارتیشن

انتخاب طرح های پیچیده

خدمات پس از فروش و گارانتی باعث افزایش قیمت پارتیشن اداری خواهد شد.

برند پارتیشن خریداری شده تاثیر فوق العاده ای در قیمت پارتیشن اداری دارد. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi