بهترین نوع و قیمت پارتیشن اداری را برای محل کار خود انتخاب کنید

05 شهریور ، 1397
مبلمان اداری فضا گویا

تجهیز دفتر کار و طراحی مناسب آن به وسیله استفاده بهینه از فضا موجود تاثیر بسیاری در سود آوری و ایجاد انگیزه دارد. با آگاهی از قیمت پارتیشن اداری مدرن و شیک باشید.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یا تقسیم کننده یکی از اصلی ترین و مهم ترین دیوارکشی های موقت در جهان بوده که با توجه به کاربرد های فراگیر آن به جزء جدانشدنی در دفاتر کار تبدیل شده است. با نصب و بکارگیری پارتیشن اداری که در انواع طرح های زیبا از چوب یا فلز عرضه می گردد می توانید از کمترین فضای موجود بیشترین استفاده را ببرید، بدون نیاز به دیوارکشی یک دیوار موقت و قابل جابجایی ایجاد کنید، شیک و زیبا و باشید و بر کارمندان خود نظارت کنید. امروزه طرح های منحصر به فردی از پارتیشن اداری در بازار وجود دارد که هر شخص بنا به سلیقه و کاربری محیط اداره می تواند بهترین و مناسب ترین قیمت پارتیشن اداری را خریداری کرده و از آن به عنوان دیوار، دکور، ایجاد محیط خصوصی، مانع در برابر صدا، جذب مشتری، افزایش راندمان و زیبا سازی محیط استفاده های فراوانی ببرد.

پارتیشن اداری

انواع و قیمت پارتیشن اداری

پارتیشن اداری در طرح های شیک و زیبا، جنس ماده اولیه متفاوت، ارتفاع، ضخامت و نوع کاربری آن در مراکز فروش معتبر عرضه می گردد. به طور کلی پارتیشن ها در دو نوع کلی وجود دارند که قیمت پارتیشن اداری بر اساس مواد اولیه، ضخامت، طرح و کارکرد آن تعیین می گردد.

*پارتیشن اداری تک جداره: این نوع از پارتیشن ها با مواد اولیه مختلفی اعم از MDF، شیشه، ترکیب شیشه و MDF، آلومینیوم و در مدل های ریلی، متحرک یا ثابت وجود دارد. از پارتیشن تک جداره برای جداسازی و تفکیک محیط استفاده می شود و با توجه به نوع ماده اولیه توانایی نشر نور در نوع شیشه، عایق صدا در نوع چوب و فلز، زیبا و جذابیت در نوع چوبی یا شیشه از آنها استفاده می گردد. قیمت پارتیشن اداری تک جداره با توجه به ضخامت و مواد اولیه آن متفاوت بوده و جنس MDF محبوب ترین پارتیشن برای استفاده در محیط کار می باشد.

*پارتیشن اداری دو جداره: قیمت پارتیشن اداری دوجداره از قیمت بالاتری نسبت به نوع اول برخوردار بوده و با دارا بودن ضخامت بیشتر از مواد اولیه شیشه MDF، فلز و ... در انواع طرح های شیک زیبا، کلاسیک یا مدرن وجود داشته و عایق بسیار مناسبی در برابر صدا می باشند. هر مشتری می تواند بسته به نوع خواسته خود ارتفاع دلخواه خود را برای گردش هوا، متراژ محیط و مواردی از این قبیل انتخاب نماید. استفاده و ساخت پارتیشن اداری MDF و شیشه بسیار رایج و محبوب هستند. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای با توجه به وزن، ضخامت و نوع کاربری آن ارزان تر می باشد. قیمت پارتیشن اداری ساخته شده از ترکیب مواد اولیه چوب یا فلز، ضخامت و ارتفاع آن متفاوت می باشد.

میز اداری مدرن

مزیت استفاده از پارتیشن های اداری

استفاده از پارتیشن های اداری علاوه بر زیبا سازی و هدفمند ساختن محیط کار مزیت های بسیار دیگری نیز برای سیستم داشته و افراد می توانند با شناخت و اگاهی از قیمت پارتیشن اداری از مزایای فراوان این دکور جذاب و شیک بهره مند گردند. از جمله مزیت های استفاده از پارتیشن های اداری را می توان موارد زیر عنوان کرد:

-محیط کار را زیبا و شیک می سازید، تاثیر مطلوبی در ذهن مشتری یا افرادی که قصد همکاری با آنها را دارید ایجاد می کنید، تمرکز کارمندان افزایش می یابد، سدی در برابر صداهای مزاحم می باشد.، در کارمندان موجب ایجاد انگیزه می گردد، ایجاد شدن حریم شخصی بین مدیر بخش و کارمندان، راندمان کار بالا می رود و سرمایه شرکت افزایش می یابد، پارتیشن ها قابلیت نصب آسان داشته و فضا را اشغال نمی سازند، پارتیشن های شیشه ای امکان نظارت بر کارمندان را فراهم می سازد، قیمت پارتیشن اداری نسبت به هزینه دیوار کشی ها ارزان تر و به صرفه تر می باشد.

کاربرد های پارتیشن اداری

از پارتیشن برای چه استفاده کنیم؟ این پارتیشن ها و تقسیم کننده ها چه کاربرد هایی دارند؟ در پاسخ به این سوالات مهم باید گفت از که ساخت پارتیشن های اداری به گونه ای است که برای بهینه سازی فضای موجود دفتر کار استفاده می گردد. تقسیم بندی و شکل پذیری یک دفتر ساده تاثیر بسزایی در روحیه کارمندان، افزایش راندمان، تاثیر بر مشتری و.. داشته و می تواند محیط کار شما را شیک و زیبا کند. با آگاهی از طرح ها و قیمت پارتیشن اداری می توانید به کاربردهای فراوان آن استفاده نمایید:

-به محیط کار خود نظم بخشیده و یک جو رسمی ایجاد نمایید

-از حداقل فضای موجود حداکثر استفاده را ببرید

-فضایی برای بحث های خصوصی، کار یا کنفرانس ایجاد کنید

-با پارتیشن بدون نیاز به تیغه کشی یا ساخت دیوار اتاق های مجزا ایجاد نمایید

-در زمان صرفه جویی کنید

-تغییر دکوراسیون دلخواه خود را انجام دهید

با نصب پارتیشن اداری ارزان می توانید در هزینه های مربوط به دیوار کشی و دکوراسیون های پر خرج صرفه جویی کرده و از فضای محیط کار بیشترین استفاده را به جهت افزایش سرمایه و ایجاد انگیزه خواهید برد.

پارتیشن شیشه ای

با انتخاب بهترین نوع و قیمت پارتیشن اداری متفاوت و خاص باشید

با انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع و قیمت پارتیشن اداری برای محیط کار خود می تواند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده و با ایجاد نموده فضا و دکور دلخواه در محل کار رضایت مشتریان خود را برآورید. پارتیشن اداری موجب ایجاد شدن یک فضای جدی و رسمی در محیط کاری شده و حس مسئولیت را در کارمندان ایجاد می نماید. شما می توانید با استفاده از پارتیشن های اداری تاثیر خوبی در ذهن مخاطب ایجاد کرده و در میان رقیبان کاری خود خاص و ویژه باشید. قیمت پارتیشن ها اداری با توجه به انواع طرح و شیوه نصب گوناگون متفاوت بوده و شما با یک انتخاب صحیح امکان یک محیط زیبا و منحصر به فرد را در متراژ کم خواهید داشت. با پارتیشن های اداری خاص و متفاوت باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfBTsEgAAAAAEvlpP4Oay2SEtjUl7CEqpLtX4Hi