انتخابی هوشمندانه با انتخاب مبلمان اداری کلاسیک

25 اردیبهشت ، 1397
مبلمان اداری فضا گویا
0 کامنت

مبلمان اداری بر عملکرد محل کار و روحیه افراد تاثیر بسیار زیادی دارد و باید با دقت انتخاب شود. با شناخت نکات روانشناسی در انتخاب مبلمان اداری، می توان مبلمان و اجزای دکوراسیون اداری مناسب را پیدا کرد. مبلمان و اجزای اداری مناسب نقش بسزایی در افزایش بهره وری دارد. در ادامه این مقاله به معرفی چندین نکته، درباره تاثیر مبلمان اداری کلاسیک و بزرگ در محل کار خواهیم پرداخت و همچنین نشان خواهیم داد که چگونه بر روی روحیه افراد تاثیر خواهند گذاشت و سبب افزایش بهره وری می شوند.

مبلمان اداری کلاسیک کسالت را از بین می برند

اغلب افراد به این نکته توجه نمی کنند که مبلمانی که در ادارات به کار می برند، به طور مستقیم بر روی تنبلی تاثیر خواهد گذاشت. اگر مبلمانی که در ادارات استفاده می شود، خسته کننده باشد باعث تنبلی کارکنان خواهد شد و آنها را از کار باز می دارد و بهره وری را کاهش می دهد. مبلمان اداری کلاسیک گزینه مناسبی برای جلوگیری از تنبلی هستند و کسالت را در محل کار از بین خواهند برد.با انتخاب مبلمان کلاسیک برای ادارات، می توان بهره وری افراد را در طی مدت زمان حضور در محل کار افزایش داد و فضایی شاد و پر انرژی را بوجود آورد. مبلمان کلاسیک به طرز شگفت آوری بر اخلاق کارکنان و ارتباط آنها با دیگران نیز تاثیر خواهند گذاشت.  مبلمان کلاسیک علاوه بر نقشی که در محل کار دارند، در ادامه روز و پس از ساعات کار نیز به کمک افراد خواهند آمد و روزی شاد و پر انرژی را رقم خواهند زد.

مبلمان کلاسیک فضا گویا

مبلمان کلاسیک به رنگ دفتر نشاط می بخشند

بارها ثابت شده است که رنگ محیط بر روی روحیه افراد و احساسات آنها در مکان های مختلف تاثیر می گذارد. این نکته در مکان های اداری نیز صدق می کند و روحیه کارکنان ادارات تحت تاثیر رنگ محیط قرار می گیرد. با پی بردن به اهمیت این موضوع، می توان مبلمان اداری مناسبی را برای دفاتر و ادارات انتخاب کرد و روحیه کارکنان را بهبود بخشید.

مبلمان کلاسیک رنگ های پر جنب و جوشی دارند و با تنوع رنگی زیادشان، این امکان را می دهند که محل کار پر شور و شوقی را بوجود آورد. مبلمان اداری کلاسیک، از رنگ های طبیعی و زنده برخوردارند و محل کار را شاد و پرانرژی نگه می دارند. مبلمان کلاسیک بیشترین تطابق را با هم دارند و دکوراسیون اداری هماهنگ و تکامل یافته ای را خواهند ساخت.

مبلمان فضا گویا

محل کار مرتب با مبلمان کلاسیک

یکی از دلایلی که موجب می شود افراد به قیمت مبلمان اداری کلاسیک توجه نکنند و از این مبلمان در ادارات استفاده نمایند، مزیت پاکیزگی مبلمان کلاسیک است. مبلمان کلاسیک و بزرگ در ادارات بسیار کارآمد هستند، چرا که این امکان را می دهند از وسایل بیشتری بر روی میزها استفاده کرد، بدون اینکه حتی ذره ای باعث نامرتبی و شلوغی شود.

همه ما می دانیم که اگر وسایل روی میزکار نامرتب باشد و محیط کار شلوغ جلوه کند، انگیزه برای ادامه کار و فعالیت کمتر می شود و در نتیجه بهره وری کاهش می یابد. خوشبختانه مبلمان اداری کلاسیک و بزرگ این امکان را می دهند که محل کار مرتب و پاکیزه ای داشته باشیم و به کمک آن بهره وری خودمان را افزایش دهیم. مبلمان کلاسیک و بزرگ در ادارات، محل زیادی را برای نگه داری وسایل کار در اختیار افراد قرار خواهند داد، به طوری که برای هر نوع فایلی محلی مناسب داشته باشند.

 مبلمان کلاسیک |فضا گویا

در دفاتر اداری وسایل کلاسیک قرار دهید

شاید متعجب شوید، وقتی که بدانید اجزا و وسایل جزئی در محل کار، می توانند به افزایش بهره وری کمک کنند. منظور از وسایل جزئی در محل کار، اقلامی مانند پرینتر، دستگاه اسکن، گیره کاغذ، منگه و حتی وسایل دکوری می باشد. مبلمان اداری کلاسیک و بزرگ فضای موردنیاز را برای وسایل مرتبط با کار فراهم می کنند و محل کار را کارامدتر خواهند کرد. زمانی که بر روی میزکار و در نزدیکی آن وسایل موردنیاز برای کار فراهم باشد، از اتلاف وقت کارکنان، ناشی از جابجایی جلوگیری می شود و بهره وری افراد به سطح جدید و بالاتری می رسد.اقلام دکوری کلاسیک نظیر قاب عکس، جامدادی، چراغ مطالعه، گلدان و ... به محل کار جلوه خاصی می بخشند و آرامش افراد را بالا خواهند برد. اکثر میزهای اداری کلاسیک، طوری طراحی می شود که فضای مناسب برای اقلام دکوری در دسترس باشد، در نتیجه می توان وسایل دکوری کلاسیک را در محل کار قرار داد و میان دکوراسیون و محیط هماهنگی بیشتری ایجاد کرد.

تقسیم بخش های دفترکار با مبلمان کلاسیک

برای افزایش بهره وری در دفترکار لازم است که محیط آن را به بخش های مناسبی تقسیم کرد، به طوری که کاربرد محل حفظ شود و فضا بزرگتر جلوه کند چرا که بهره وری افراد در مکان های بزرگ بیشتر است. با استفاده از مبلمان اداری کلاسیک می توان به راحتی دفترکار را به بخش های کارآمدی تبدیل کرد و فضای دفتر را بزرگتر جلوه داد.

مبلمان اداری کلاسیک و به طور کل دکوراسیون اداری کلاسیک، از اجزای متعددی نظیر میزکار، صندلی کار، قفسه کتاب، محل نگه داری فایل و میز کنفرانس تشکیل می شود. استفاده از یک دکوراسیون کلاسیک در محل کار با توجه به کاربرد آن در افزایش بهره وری، سرمایه گذاری عاقلانه ای است.

ارزیابی قیمت مبلمان اداری کلاسیک

اغلب افرادی بنابر دلایل قاطعی از مبلمان اداری کلاسیک استفاده می کنند و تصمیم به اجرای دکوراسیون کلاسیک در محل کار دارند. مبلمان کلاسیک در مکان هایی که از نور کافی برخوردار نیست، بیشترین کاربرد را دارد چرا که از رنگ های زنده ای شده است و حتی امکان استفاده لوسترهای هماهنگ با دکوراسیون را می دهد.

 قیمت مبلمان اداری کلاسیک، با نوع مواد استفاده شده در اجزا و طراحی آن به طور مستقیم در ارتباط است. اما باتوجه به مزیت های مبلمان کلاسیک، زیبایی و دوام وسایل کلاسیک و کاربرد آن در افزایش بهره وری، هزینه صرف شده بسیار ناچیز است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید