قیمت مبلمان اداری به چه عواملی بستگی دارد

یکی از ارکان های اصلی یک اداره مبلمان و میز و صندلی آن می باشد. به منظور آگاهی دقیق تر از قیمت مبلمان اداری باید ابتدا از عواملی که بر قیمت تاثیرگذار هستند آگاهی پیدا کنید تا بتوانید خرید موفقی داشته باشید. پس به منظور آشنایی بیشتر تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

قیمت مبلمان اداری

گاهی از روی قیمت نیز می توان تا حدودی به کیفیت یک مبلمان پی برد. قیمت بالا به قطعیت نشانه کیفیت بالا نیست اما قیمت بسیار ارزان می تواند نشان از کیفیت پایین باشد. زیرا اگر چنانچه هر یک از اجزای مبلمان از جمله رویه مبل، جنس بدنه و سایر اجزای مبلمان اداری با بالاترین کیفیت تهیه شود قطعا قیمت تمام شده کار پایین نخواهد بود. عوامل مختلفی بر قیمت مبلمان اداری نقش خواهند داشت که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1_ روکش مبلمان

2_ طرح اولیه مبلمان و میزهای اداری

3_ کیفیت جنس به کار رفته در مبل

4_ نوع مدل انتخابی

توجه داشته باشید که طرح مبلمان اداری وابسته به سلیقه و فضای موجود در شرکت و اداره، می تواند ساده و یا اندکی پیچیده تر باشد که اندکی بر روی قیمت تاثیرگذار خواهد بود و طرح های ساده هزینه کمتری خواهد داشت. قبل از خرید مبلمان برای اداره خود ابتدا بودجه در نظر گرفته شده برای خرید را در نظر بگیرید و سپس برای خرید اقدام نمایید.

میز و صندلی مدیریت

جنس روکش مبلمان اداری

انتخاب روکش مبل بسیار حائز اهمیت می باشد. در صورتی که جنس روکش مبل انتخابی شما نامرغوب باشد در مدت زمان کوتاهی با کوچک ترین ضربه، پاره خواهد شد و کیفیت اولیه خود را از دست خواهد داد. رویه مبل ها و صندلی های اداری تنوع بسیاری دارند که قیمت هر یک نیز متفاوت از دیگری می باشد. معمولا رویه مبل چرمی رسمی تر است و برای اداره و محل کار مناسب تر می باشد. چرم به راحتی تمیز خواهد شد اگر چنانچه از چرم مرغوب برای ساخت مبلمان اداری استفاده شود، قیمت نهایی مبلمان بیشتر خواهد شد. به این نکته توجه نمایید که در نگهداری مبل چرم باید دقت نمود زیرا بر اثر برخورد اجسام تیز به راحتی آسیب خواهد دید. البته از سایر جنس روکش ها از قبیل، جیر و پارچه نیز می توان استفاده کرد که انتخاب آنها کاملا سلیقه ای خواهد بود.

مبلمان اداری کلاسیک

قیمت مبلمان اداری متناسب با جنس آن

از مهمترین فاکتورهایی که در هنگام خرید مبلمان اداری باید به آن توجه کرد جنس بدنه مبل می باشد. قطعا شما قصد ندارید تا هر سال مبلمان شرکت و یا اداره خود را تعویض نمایید پس باید جنسی مقاوم را انتخاب کنید. از دیگر دلایلی که باید به دنبال مبلمانی با بدنه محکم باشید، استفاده زیاد از مبلمان اداری می باشد چرا که روزانه مراجعه کنندگان بسیاری از آنها استفاده خواهند کرد. شما می توانید با توجه به بودجه خود از بدنه فلزی و یا چوبی استفاده کنید. نوع چوبی مبلمان اداری بسته به چوب انتخابی قیمت آن متغیر خواهد بود. اغلب در ادارات و شرکت ها مبلمان فلزی رایج تر می باشد چرا که از نظر هزینه ای مقرون به صرفه تر است و مقاومت آن در برابر جابجایی و گذشت زمان بیشتر می باشد همچنین نگهداری چوب از فلز نیز سخت تر می باشد.

به عنوان یک جمع بندی به شما توصیه می کنیم تا در صورتی که قصد خرید مبلمان اداری دارید به آن چه به عنوان فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت مبلمان اداری نقش دارد توجه نمایید. به طور کلی مبلمان فلزی با روکش چرمی به دلیل کیفیتی که دارد و حالت رسمی آنها طرفداران بسیاری نیز دارند. معمولا از نظر قیمتی نیز در حد معقولی می باشد به منظور تهیه این مبلمان می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و پس از آگاهی از قیمت مبلمان اداری می توانید به صورت اینترنتی محصول خود را سفارش دهید.

میز کنفرانس

 
سایر مقالات
اهمیت انتخاب صندلی اداری مناسب و ارگونومیک
اهمیت انتخاب صندلی اداری مناسب و ارگونومیک
صندلی اداری مناسب، از ملزومات مبلمان اداری می باشد. استفاده از صندلی اداری مناسب، در کاهش خطرات ناشی از نشستن های طولانی مدت، نقش مهمی دارد.
ادامه مطلب
انواع مبلمان اداری و ویژگی های آن
انواع مبلمان اداری و ویژگی های آن
مبلمان اداری یکی از نیازهای اصلی شرکت هاست که متناسب با دکوراسیون آن انتخاب می شود. از مبلمان اداری در منزل و سایر مکان ها نیز استفاده می شود.
ادامه مطلب
دكوراسیون داخلی
دكوراسیون داخلی
دنیای امروز به گونه ای است که بیشتر ساعات زندگی در فضاهای بسته اداری سپری می شود و از آنجا که هر روز شاهد ورود طرح های جدید برای دکوراسیون اداری هستیم
ادامه مطلب
چند ایده جذاب برای دکوراسیون داخلی دفتر کار
چند ایده جذاب برای دکوراسیون داخلی دفتر کار
از چندین مدیر موفق در مورد چگونگی افزایش بهره وری و راندمان کارکنان پرسیده شد و آنها در جواب بیان داشتند که برای رسیدن به این هدف باید با یک طراح داخلی مشورت کنید.
ادامه مطلب