چرا مبلمان اداری کلاسیک هنوز پرطرفدار هستند؟

مبلمان اداري در سبك هاي مدرن، كلاسيك، پست مدرن و ديگر سبك ها موجود مي باشد كه از بين سبك هاي ذكر شده مبلمان اداري كلاسيك در صدر جدول قرار دارد. شايد با شنيدن كلمه كلاسيك، در ذهن خود اولين چيزي كه تجسم مي كنيد، قديمي بودن سبك است، اگر اينطور فكر مي كنيد سخت در اشتباه می باشيد. كلاسيك در واقع جلوه اي از ريشه هنرهاي اصيل است. شايد فرش دست بافت ايراني مثال بارزي از ريشه هنرهاي اصيل بوده و گوياي قديمي نبودن سبك كلاسيك باشد. بنابراين مبلمان كلاسيك با سبكي سنتي، شكوه و جلال خاصي دارد.

مبملمان اداری کلاسیک

علت ارجح بودن مبلمان اداري كلاسيك

عده اي از مردم بدون در نظر گرفتن سبك هاي آن اقدام به خريد يك ست از آن براي محل كار خود مي كنند، اما به نظر من بهتر است ابتدا تحقيقات لازم در اين خصوص انجام دهيد. يكي از خصوصيات مبلمان اداري كلاسيك كه آن را بر ديگر سبك هاي مبلمان بارز كرده است. ظرافت، دقت در چوب و همچنين جنس پارچه و رنگ آن است. توجه داشته باشيد كه ظرافت مبلمان اداري كلاسيك به اين معني نيست كه مبلمان شكننده و آسيب پذير هستند، منظور هماهنگي بين تك تك اعضا تشكيل دهنده مبلمان كلاسيك اداري با يكديگر است از این رو بسیاری از افراد در هنگام خرید مبلمان اداری در دوراهی مبلمان اداری کلاسیک یا مبلمان اداری مدرن قرار می گیرند که این انتخاب نیاز به شناخت کامل هر دو نوع از این نوع مبلمان اداری را داد.

همين ظرافت به مبلمان كلاسيك اداري زيبايي و جذابيت خارق العاده اي مي دهد. در ساخت مبلمان اداري كلاسيك از چوب بعنوان عضو اصلي، استفاده مي شود. به كار بردن چوب در ساخت مبلمان اداري كلاسيك باعث انتقال حس طبيعت به انسان ها مي شود و گرماي حاصل از طبيعت چوب، باعث احساس آرامش خاطر در مصرف كنندگان مي گردد. كيفیت و عمر طولاني مبلمان اداري كلاسيك سبب شده كه همچنان از اين سبك مبلمان به عنوان بهترين ياد شود.

مبلمان اداری کلاسیک

اجزاي تشكيل دهنده مبلمان اداري كلاسيك

مبلمان اداري كلاسيك از اجزا مختلفي از قبيل: ميز مديريت، ميز كارمندي، صندلي اداري، كتابخانه، فايل اداري، مبلمان انتظار، ميز كنفرانس، ميز پذيرش و چند مورد ديگر مي باشد. با توجه به فضاي اداره يا شركت و بزرگ يا كوچك بودن آن، دكوراسيون مورد نظر را انتخاب مي كنيم. خواه اين دكوراسيون مدرن، سلطنتي، كلاسيك ... باشد. اگر دكوراسيون انتخابي كلاسيك باشد حتما بايد مبلمان كلاسيك اداري را جهت هماهنگي انتخاب كنيد. زيرا اين دو مكمل يكديگر هستند و با قرار گرفتن به موازات هم زيبايي و جلوه خاصي يه محيط مي دهند. بهتر است فراموش نكنيد كه در انتخاب مبلمان كلاسيك اداري اولويت فقط زيبايي محصول نباشد. حتما به كيفيت محصول توجه كنيد كه از نوع مرغوب ترين باشد. 

مبملمان اداری کلاسیک

قيمت مبلمان اداري كلاسيك

به هنگام تاسيس يك اداره يا شركت ويا تغيير دكوراسيون بطبع هزينه هاي زيادي را متحمل خواهيم شد، بنابراين بهتر است، ميزان هزينه ها را مديريت كنيم، از افراط و تفريط خودداري شود. مبلمان اداري كلاسيك، علاوه بر جلوه خاصي كه دارد از نظر قيمت نيز با توجه به كيفيت محصول مناسب است. در واقع صرف هزينه بيشتر براي محصول با كيفيت، كه با مرور زمان و استفاده از مبلمان ارزش تعمير و نگهداري آن به مراتب بيشتر از ساير مبلمان خواهد بود. هرچند هزينه تعمير زياد باشد جنس چوب فوق العاده مبلمان كلاسيك آن را برترين كرده است.

گران بودن مبلمان اداري كلاسيك صرف نظر از راحت بودن مديون كيفيت بالاي آن است. در واقع پرداخت هزينه بيشتر به دليل كيفيت فوق العاده بالا و عمر طولاني مبلمان كلاسيك اداري مقرون به صرفه خواهد بود. خالي از ذكر نيست كه يادآور شويم قيمت مبلمان كلاسيك اداري با توجه به كيفيت چوب، رنگ، جنس روكش و ابزار به كار رفته در ساخت مبل، متغير است. هرچه جنس موارد ذكر شده بهتر باشد، به همان مقدار بر قيمت محصول افزوده خواهد شد.

كيفيت مبلمان كلاسيك اداري

مبلمان اداري به دليل مصرف مداوم آن به طور روزمره بايد داراي بهترين و مرغوبترين جنس باشد. تا اينكه با مرور زمان كهنگي بر آن غالب نشود. مبلمان كلاسيك اداري به دليل مرغوبيت جنس چوب آن كه معمولا از چوب راش يا گردو است، فوق العاده با كيفيت و با عمر طولاني است، همچنين جنس فوم نشيمنگاه مبلمان كلاسيك اداري معمولا از فوم سرد است، كه فوم سرد قابليت ارتجاعي خود را حفظ مي كند و با گذشت زمان و نشست و برخواست هاي طولاني حالت ارتجاعي خود را نگه داشته و به حالت اوليه خود بر مي گردد.

سایر مقالات
انواع مبلمان اداری براساس ویژگی های مختلف
انواع مبلمان اداری براساس ویژگی های مختلف
مبلمان اداری که در مدل‌های مختلف طراحی‌ شده است، برای استفاده نمودن در مکان‌های متنوع کارایی فراوانی دارد. هر شرکت و یا هر سازمانی با توجه به نیاز و ظرفیت خود اقدام به طراحی نمودن و تهیه کردن مبلمان های اداری شرکت خود می‌کند
ادامه مطلب
معرفی انواع مختلف پارتیشن های اداری
معرفی انواع مختلف پارتیشن های اداری

اگر تا به حال به ادارات دولتی گوناگون یا شرکت های خصوصی مراجعه کرده باشید، پارتیشن اداری را مشاهده کرده اید که قسمت های مختلف اداره را تشکیل می دهد و برای جدا کردن اتاق ها از پارتیشن ها شده است. این پارتیشن ها بخش مهمی از مراکز دولتی و شرکت های خصوصی را تشکیل می دهند و کاربرد فراوانی دارند. در ادامه با انواع پارتیشن های اداری و کاربردها و مزیت های استفاده از آن ها آشنا می شویم.

ادامه مطلب
هدف از ساخت فایلینگ اداری چیست؟
هدف از ساخت فایلینگ اداری چیست؟
فایلینگ اداری یکی از مبلمان های اداری بسیار پرکاربرد در هر اداره یا سازمانی می باشد. در این مقاله می توانید با هدف اصلی استفاده از فایلینگ اداری آشنا شوید.
ادامه مطلب
توضیحاتی در مورد خرید میز کنفرانس
توضیحاتی در مورد خرید میز کنفرانس

وجود میز کنفرانس بسیار ضروری و الزامی می باشد و شما می توانید بسته به میل و پسند خود آن را در طرح ها، ابعاد و رنگ های مختلفی که تولید می شوند انتخاب و خرید نمایید. هم چنین شما می توانید برای خرید آن به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام نمایید. که آسان ترین روش می باشد. و افراد بسیاری از این طریق اقدام می کنند.

ادامه مطلب