نکات مهم در رابطه با خرید میز اداری

خرید میز اداری موضوع مهمی است که افراد بسیاری با آن درگیر هستند. در زمان انتخاب یک میز مناسب می بایست به چند شاخصه مهم توجه نمود که متریال به کار رفته در آن از مهمترین موارد به شمار می رود. در ادامه بیشتر به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

فاکتورهای مهم در خرید میز اداری

مبلمان های اداری امروزه از تنوع بسیاری برخوردار هستند و بسیاری از صاحبان کسب و کارها به دنبال خرید این نوع از مبلمان ها با بهترین متریال و بالاترین کیفیت می باشند. در تعریف مبلمان اداری ذکر شده میز و صندلی اداری جایگاه به خصوصی دارند چرا که از بیشترین کارایی برخوردار هستند. برای انتخاب و خرید میز اداری می بایست به چند ویژگی و شاخصه مهم توجه نمود که در مطلب امروز به واکاوی آنها خواهیم پرداخت.

 از مهمترین موضوعاتی که در رابطه با خرید این نوع میز می بایست مورد اهمیت قرار گیرند می توان به نوع فعالیت، جنس به کار رفته در این نوع میز و همچنین متراژ فضا اشاره نمود. به جز سه مورد اشاره شده موارد دیگری نیز وجود دارند که افراد در زمان خرید انواع میز اداری می بایست به آنها توجه نمایند. در ادامه هر کدام از موارد ذکر شده را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد پس همچنان با ما همراه باشید.

میز اداری

خرید میز اداری با توجه به ابعاد فضا

در زمان خرید میز اداری توجه به ابعاد و متراژ فضای مورد نظر بسیار قابل اهمیت می باشد چرا که کم دقتی در این موضوع می تواند خرید مناسب شما را بی نتیجه نماید. با توجه به این موضوع توصیه می شود قبل از اقدامات لازم جهت خرید این نوع میز ابعاد از جمله طول و عرض مکانی که قرار است میز خریداری شده در آن مورد استفاده قرار گیرد را به طور دقیق اندازه گیری نمایید.

 این نکته را فراموش نکنید که میزهای اداری بزرگ هر چند زیبا برای فضاهای کوچک و کمجا به هیچ عنوان گزینه مناسبی به شمار نمی روند. در زمان خرید میز اداری به غیر از ابعاد فضا می بایست به چند موضوع دیگر نیز توجه نمایید که در بخش های بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

میز اداری

خرید میز اداری بر اساس جنس آن

امروز انواع مختلفی از مبلمان های اداری طراحی و تولید می شوند که جنس به کار رفته در آنها به یکی از موضوعات مهم تبدیل شده است. در زمان خرید میز اداری بر اساس نوع فضا و البته سلیقه خود می توانید چند گزینه را مورد ارزیابی قرار دهید. میزهای اداری چوبی، شیشه ای، استیل و ترکیبی امروزه در لیست خرید این نوع میز قرار می گیرند که هر کدام از ویژگی و قیمت مشخصی برخوردار می باشند.

 میزهای چوبی امروزه بیشترین کاربرد را در فضاهای اداری دارند و اغلب به خرید آن اقدام می کنند. میزهای اداری چوبی در کنار پر کاربرد بودن هزینه های بالاتری نیز دارند که در زمان انتخاب می بایست به این نکته نیز توجه نمایید. میزهای شیشه ای و استیل نیز بعد از نوع چوبی خریداران مخصوص به خود را دارند که البته کیفیت آنها مانند میزهای اداری چوبی نخواهد بود.

میز اداری

خرید میز اداری بر اساس نوع فعالیت

در دو بخش قبلی سعی کردیم به دو مورد از شاخصه های مهم در زمان خرید میز اداری اشاره کنیم. یکی دیگر از مواردی که در زمان انتخاب این نوع میز می بایست مورد توجه قرار گیرد نوع فعالیتی است که این میز درگیر آن خواهد شد. اغلب میزهای اداری طوری طراحی می شوند که برای استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ بر روی آنها بخش های مهمی در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال کشو و طبقه از مهمترین مواردی است که کارمندان برای قرار دادن پوشه و وسایل خود می توانند از آنها بهره مند شوند. استفاده از کامپیوتر به دلیل وجود سیم کشی های مختلف شما را ملزم خواهد کرد که در زمان خرید میز اداری به بخشی برای جاسازی این سیم ها توجه نمایید. در زمان خرید این نوع میز توصیه می کنیم به زیبایی آن نیز بر اساس شاخصه های مهم توجه نمایید. میزی را انتخاب کنید که ظاهر آن به مرور زمان زیبایی خود را بر اساس نگاه مصرف کننده از دست ندهد. برای خرید میزهای اداری با بهترین متریال خود می توانید به سایت مورد نظر مراجعه نمایید.

سایر مقالات
نکاتی  کلیدی در مورد دکوراسیون داخلی و انتخاب مبلمان اداری
نکاتی کلیدی در مورد دکوراسیون داخلی و انتخاب مبلمان اداری
طراحی داخلی یکی از مسائل مهم در ساخت ساختمان های اداری می باشد. طراحی داخلی اداری  با توجه به حضور ارباب رجوع و شلوغی دائم آن نیاز به طراحی خاصی دارد.
ادامه مطلب
طراحی و انواع پارتیشن اداری
طراحی و انواع پارتیشن اداری
پارتیشن‌های اداری با توجه به نوع معماری ساختمان‌های امروز و کاراییشان توانسته‌اند جای خوبی در محیط‌های اداری باز کنند. پارتیشن‌های اداری تنها به عنوان جداکننده و تقسیم بندی فضا استفاده نمی‌شوند و دارای تقسیم‌بندی‌های گوناگونی هستند. 
ادامه مطلب
میز مدیریت، اصلی ترین عنصر اتاق مدیریت و مبلمان اداری
میز مدیریت، اصلی ترین عنصر اتاق مدیریت و مبلمان اداری
میز مدیریت از اولین و اصلی ترین قسمت های هر اتاق مدیریت می باشد که توجه به کیفیت و قیمت میز مدیریت از مهمترین موارد خرید مبلمان اداری است
ادامه مطلب
طراحی مناسب برای قفسه های بایگانی
طراحی مناسب برای قفسه های بایگانی
طراحی قفسه های بایگانی باید به گونه ای باشد تا اسناد به راحتی در دسترس قرار گیرند، طراحی قفسه های بایگانی از اصول خاصی تبعیت می کنند که به آنها اشاره میشود
ادامه مطلب