چرا مبلمان اداری مدرن و لوکس بخریم؟

فضای داخلی هر شرکتی ویترین آن شرکت است، تاثیر استفاده از دکوراسیون اداری مدرن و لوکس در جذابیت فضای داخلی یک شرکت بر همه مسلم است، استفاده از مبلمان اداری مدرن و لوکس در فضای داخلی شرکت ها باعث ایجاد حس پویایی و فعال بودن در کارمندان، مدیریت و مشتریان می شود.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

مبلمان اداری مدرن به خاطر سبکی که دارند بهتر است در مکان های باز و بزرگ استفاده شوند تا از لحاظ فنگ شویی در تمام فضا انرژی جریان داشته باشد. در انتخاب مبلمان اداری  مدرن و لوکس باید به مواد و متریالهای استفاده شده در آن دقت کنید، چوب، فلز، پارچه به کار رفته باید در عین اینکه کیفیت دارد، باید کیفیت آن از نظر سایرین هم ملموس باشد. مبلمان اداری مدرن با ظاهر متفاوتی که دارند، در طراحی و تولید آنها تاکید بر ارگونومیک بودن وسایل است، یعنی مبلمان اداری امروزی با سیستمی طراحی می شود که بر راحتی اجزای بدن تاکید دارد و در عین حال بتوان از آنها بیشترین و بهترین استفاده را داشت. صندلی های قدیمی را در نظر بگیرید؛ یک صندلی ساده با یک پشتی معمولی و 4 پایه که صندلی بر روی آن سوار بود، اما صندلی های اداری مدرن را در کنار آنها قرار دهید؛ یک پشتی صندلی منعطف ، یک پایه جک دار با قابلیت تنظیم ارتفاع ، پایه های چرخ دار که قابلیت چرخش به اطراف را دارد و ظاهر شکیل صندلی. خوب کدام صندلی راحتی بیشتری دارد و برای محیط کار کاربردی تر است؟ قطعا یک صندلی اداری مدرن که دقیقا بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده و هر فردی از اینکه ساعتها بر روی این صندلی بنشیند لذت می برد.

چرا مبلمان اداری مدرن و لوکس بخریم؟

انواع مبلمان اداری مدرن

در طبقه بندی مبلمان اداری مدرن همانند سایر انواع مبلمان اداری شامل موارد زیر می باشد :

میزو صندلی مدیریت
میز و صندلی کارشناسی
میز کنفرانس
کانتور   
کتابخانه و فایل
صندلی های انتظار

مبل اداری لوکس

دقت در انتخاب مبلمان اداری مدرن مناسب

افرادی که در جستجوی مبلمان اداری خاص برای شرکت خود هستند و میان انبوه شرکتها و مدلهای متفاوت گاهی اوقات سردرگم می شوند که کدام را انتخاب کنند. وقتی به دنبال خرید مبلمان اداری خاص هستید بهتر است با مشاورانی حرفه ای در این زمینه صحبت کنید، این افراد قطعا بهترین سبک را با توجه به کسب و کارتان به شما معرفی می کنند، تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید. در انتخاب مبلمان اداری خیلی مهم است که تمام اجزاء با هم هماهنگ باشند از لحاظ طرح و رنگبندی ، این موضوع قطعا به جذابیت فضای کار شما می افزاید و می توانید تا مدتهای طولانی از انتخاب صحیح خود لذت ببرید و در محیط کار آرامش داشته باشید. که استفاده از یک مشاور و طراح حرفه ای در این زمینه باز هم راهگشاست، با کمک یک مشاور می توانید از کمترین فضاهای موجود و ملزومات اداری بر اساس فضایی که در دست دارید کاربردی انتخاب کنید.

دکوراسیون لوکس اداری

تاثیر استفاده از مبلمان اداری مدرن و لوکس در فضای کار

در اینجا برای درک بهتر موضوع مثالی می آوریم که راحتتر بتوانید تاثیر فضا و مبلمان اداری مدرن و لوکس را متصور شوید: تصور کنید مشتری هستید و برای تجارت دو شرکت را انتخاب نموده اید که با آنها وارد تجارت شوید، وارد شرکت  اولی می شوید، فضایی معمولی ، میز مدیریت و کنفرانس خیلی ساده و ترکیب رنگی ساده ، که در نگاه اول خودتان را در یک اداره معمولی احساس می کنید. برای مذاکره وارد شرکت دوم که می شوید، فضایی باز ، رنگ بندی های خاص، مبلمان اداری مدرن و لوکس ، پارتیشن بندی فضا، به صورت کلی طراحی خاصی و متفاوتی که فضای شرکت دارد، در بدو ورود باعث ایجاد ذهنیت خاص بودن و فعال بودن افراد شرکت و جذابیت مدیریت می شود. خوب با این تعاریف کدام شرکت را برای ادامه کار انتخاب خواهید کرد؟

اهمیت مبلمان اداری مدرن و لوکس بر مشتریان

در وهله نخست شخصیت یک مدیر است که بر کارمندان و مشتریان تاثیر گذار است، اما این موضوع به تنهایی کافی نیست، یک مدیر می تواند با ایجاد یک فضای لوکس در محیط کار بر قدرت و دقت نظر خود نیز بیفزاید، با انتخاب مبلمان اداری مدرن و لوکس در محیط کاری، چه برای خود و چه برای کارکنان شرکت می تواند بیانگر این باشد که در تجارت پیشرو است و با نگاهی رو به جلو همیشه از آینده و تغییرات با آغوش باز استقبال می کند، بیشتر از رفتار شما بر افراد تاثیر بگذارد.

یک کانتور پذیرش مدرن و لوکس که در ورودی هر شرکتی باعث می شود مشتریان در ابتدای ورود تصور خاص و لوکس بودن را از شرکت داشته باشند. یا همینطور یک میز کنفرانس مدرن و لوکس که همه افراد با نشستن پشت آن احساس می کنند، نظراتشان با دیگران در یک درجه اهمیت قرار دارد و در این مکالمه تجاری هر دو طرف می توانند برنده باشند، و انتخاب یک میز مدیریتی مدرن و لوکس در یک فضای باز که نشان از روشنفکری یک مدیر دارد، می توانید ملاحظه کنید که چه مقدار بر قدرت و جذابیت یک مدیر افزوده می شود. استفاده از میز مدیریت، میز کنفرانس، مبلمان و میز پذیرایی، میز کارشناسی همه را در یک رنگ تهیه کنید. با به طراحی منحصر به فرد فضای کار و هماهنگی وسایل و ملزومات اداری می توانی به شرکت خود شخصیت و اعتبار ببخشید. در نهایت لزوم استفاده از مبلمان اداری مدرن و لوکس خاص بودن و ارزش دادن به شرکت و تجارت شما می باشد. استفاده از مبلمان اداری مدرن و لوکس به طور خلاص نشانگر آینده نگری و به روز بودن شرکت است.

اتاق کنفرانس لوکس

سایر مقالات
تاثیر طراحی داخلی موسسات و شرکت ها در روانشناسی کار
تاثیر طراحی داخلی موسسات و شرکت ها در روانشناسی کار
رنگ ها یکی از عوامل مهم و قابل توجه در طراحی فضاهای اداری به حساب می آیند شرکت فضا گویا تولید کننده انواع مبلمان اداری و طراحی دکوراسیون داخلی بهترین فضای کاری را برای شما مهیا می کند
ادامه مطلب
ساخت پارتیشن اداری با قیمت مناسب
ساخت پارتیشن اداری با قیمت مناسب
قیمت پارتیشن اداری در انتخاب نوع پارتیشن اهمیت ویژه ای دارد. عوامل موثر بر قیمت پارتیشن اداری متعدد هستند. در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.
ادامه مطلب
وظیفه طراح داخلی چیست؟
وظیفه طراح داخلی چیست؟
طراح داخلی آموزش های لازم برای ایجاد تغییر در ساختار فضا و محیطی مناسب را دیده است. طراح داخلی حرفه ای را می توان از طریق تحصیلات، نمونه کارها و تجربیاتش شناخت. در صورتی که طراح وظایف خود را به درستی انجام دهد، مشتری احساس آرامش و راحتی در آن محیط دارد و به اصطلاح طراحی استاندارد صورت گرفته است. 
ادامه مطلب
قیمت پارتیشن اداری بر چه اساسی مشخص می‌شود؟
قیمت پارتیشن اداری بر چه اساسی مشخص می‌شود؟
مزیتی که پارتیشن اداری نسبت به سایر جداکننده‌ها دارد این است که علاوه بر داشتن قابلیت جا به جایی می‌توان نور فضا را نیز با آنها تنظیم کرد. اما قیمت پارتیشن‌ها بر چه اساسی تعیین می‌شود؟ چگونه است که برخی از پارتیشن‌های اداری قیمت بالاتری نسبت به دیگر پارتیشن‌ها دارند؟
ادامه مطلب