نکاتی مهم در انتخاب و خرید میز و صندلی اداری

میز و صندلی اداری، یکی از مهمترین اجزای یک اداره و شرکت می باشد که باید در انتخاب آن دقت کافی به عمل آمده زیرا، هر کارمند ساعات زیادی از روز خود را بر روی میز و صندلی اداری می گذراند. این محصول علاوه بر استاندارد هایی که باید داشته باشد زیبا و با کیفیت نیز باید باشد، زیرا در زیبایی فضای شرکت یا اداره نقش مهمی ایفا می کند.

چرا انتخاب میز و صندلی اداری اهمیت دارد؟

با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از افراد در انتخاب میز و صندلی اداری دقت زیادی می‌کنند می خواهیم بدانیم که چرا انتخاب مبلمان اداری دارای اهمیت است؟ نکته اول اینکه اگر شما بتوانید میز و صندلی اداری مناسب برای شرکت و یا اداره خود تهیه کنید، به طور حتم کارمندان شما احساس راحتی بیشتری خواهند کرد و بازدهی کار آنها بیشتر خواهد بود. انتخاب میز و صندلی اداری علاوه بر اینکه باید راحتی کارمندان را فراهم کند همچنین باید متناسب با محیط کار بوده و بر اساس ماهیت کسب و کار شما، انتخاب شود. خرید میز و صندلی اداری با کیفیت و مستحکم موجب خواهد شد که چند سالی بابت خرید میز و صندلی خیالتان راحت باشد زیرا هر چه کیفیت محصول بیشتر باشد مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید تا میز و صندلی اداری فرسوده شود.

میز و صندلی اداری

ویژگی های صندلی اداری

در هنگام انتخاب صندلی اداری، توجه داشته باشید که محصول مورد نظر دارای پشتی مناسب و قابل تنظیم، دسته قابل تنظیم، نشیمنگاه نرم، پایه چرخان، پشتی ضد تعریق و ارتفاع مناسب باشد؛ زیرا یک کارمند بیشتر ساعات روز خود را بر روی صندلی طی می کند بنابراین اگر میز و صندلی اداری دارای کیفیت کافی نباشد مشکلات زیادی اعم از کمر درد و گردن درد برای فرد ایجاد خواهد شد که این عوامل موجب می شود کارمند نتواند در ساعات اداری کار مفید زیادی انجام دهد. اما اگر یک کارمند بر روی صندلی نرم و راحتی نشسته باشد به طور حتم بازدهی کارش بیشتر خواهد شد و رضایت کاملی از محیط کار خود خواهد داشت.

میز و صندلی اداری

ویژگی های میز اداری

در انتخاب میز اداری باید دقت شود که میز متناسب با شغل هر فرد بوده و آرامش و راحتی پرسنل را فراهم کند. اگر شما هم قصد خرید میز اداری برای دفتر کار و یا شرکت خود را دارید بهتر است در ابتدا کیفیت و جنس میز را مورد بررسی قرار دهید زیرا با توجه به اینکه تعویض میز اداری بسیار هزینه بر است اگر در انتخاب این محصول دقت به عمل  نیاورید احتمالاً مجبور می شوید که برای خرید میز اداری دو برابر هزینه کنید. از مهمترین ویژگی های یک میز اداری خوب می توان به ارتفاع آن، جنس مرغوب میز، داشتن چند کشو، محلی برای قرار دادن سیستم کامپیوتر و .... می باشد. با توجه به اینکه از میز اداری استفاده های متفاوتی می شود طبیعتا این محصول دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

میز و صندلی اداری

انواع میز اداری

همانطور که گفته شد انتخاب میز و صندلی اداری، برای هر اداره و شرکتی در جایگاه نخست قرار دارد. با توجه به اینکه از میز های اداری برای شغل های متفاوتی استفاده می شود این محصول دارای انواع مختلفی بوده که عبارتند از:

میزهای کامپیوتر: از این نوع میز معمولا در بیشتر اداره ها و منازل استفاده می شود که باید محلی مناسب برای کیس و کیبورد داشته باشد.
میزهای پذیرش: نوع دیگر میز و صندلی اداری، میز پذیرش می باشد که زیبایی طرح این میز حرف اول را می زند، زیرا مراجعه کنندگان به شرکت شما در ابتدای کار به پشت این میز مراجعه می کنند.
میزهای ال شکل: معمولا از این میزها در بخش پذیرش استفاده می شود که مهمترین هدف ساخت این میزها استفاده حداکثر از فضا می باشد.
میزهای یو شکل: این نوع میز اداری که به شکل یو انگلیسی است برای شغل های چند منظور استفاده می شود.

میز و صندلی اداری

خرید میز و صندلی اداری

در ابتدای این مقاله به ویژگی های میز و صندلی اداری پرداختیم تا شما مشتریان عزیز در هنگام انتخاب این محصول بتوانید نوع مناسب آن را خریداری کنید. اگر شما هم به دنبال خرید این وسایل هستید توجه داشته باشید که یکی از راه های مطمئن و آسان برای خرید میز و صندلی اداری تهیه آن از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه های مجازی می باشد.. خوشبختانه هم اکنون بسیاری از فروشگاه های مجازی میز و صندلی اداری را، با قیمت بسیار مناسبی در سراسر ایران عرضه می کند و هموطنان می توانند از طریق سایت های اینترنتی در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را سفارش داده و درب خانه تحویل بگیرند. قیمت میز و صندلی اداری در این فروشگاه ها به دلیل حذف واسطه ها بسیار مناسب می باشد. یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی این محصول، استفاده از مشاوره متخصصین این سایت ها می باشد به طوری که مشاورین به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان بوده و اگر شما در هنگام خرید میز و صندلی اداری با مشکلی مواجه شدید می‌توانید از این افراد کمک گرفته و بهترین و زیباترین میز و صندلی را با توجه به ماهیت شغل خود انتخاب کنید.

سایر مقالات
قیمت پارتیشن اداری ارزان و مناسب
قیمت پارتیشن اداری ارزان و مناسب
قیمت پارتیشن اداری به عوامل بسیاری بستگی دارد از این عوامل می توان به کیفیت و جنس آن اشاره نمود. قیمت پارتیشن اداری را می توانید در سایت ها مشاهده کنید
ادامه مطلب
مزایای دکوراسیون اداری در ادارات و شرکت ها
مزایای دکوراسیون اداری در ادارات و شرکت ها
زمانی که تمام روز خود را در دفتر سپری می کنید، فراموش می کنید که دیگران چگونه فضای شما را می بینند. برای اینکه ببینید مزایای دکوراسیون در ادارات چیست باید خود را به جای ارباب رجوعی که به شرکت یا اداره شما وارد می شود قرار دهید، تنها در این صورت می توانید ببینید که دفتر شما چگونه ویژگی های شرکتی که در آن کار می کنید را بیان می دارد؟ آیا همه چیز سازماندهی شده است؟ آیا اخلاق حرفه ای در دفتر شما رعایت شده است؟ و ... بنابراین نتیجه میگیریم اولین مزیتی که دکوراسیون دارد تاثیر گذاری بر افرادی است که وارد شرکت می شوند.
ادامه مطلب
بهره گیری از پارتیشن اداری در فضای اداری
بهره گیری از پارتیشن اداری در فضای اداری
در شرکت و سازمان ها کاربردهای پارتیشن های اداری متفاوت میباشد. از مهمترین کاربردهای پارتیشن های اداری میتوان به مخفی نمودن ستون ها و دیوارهای کج اشاره کرد.
ادامه مطلب
استفاده از انواع مبلمان اداری کلاسیک و مدرن
استفاده از انواع مبلمان اداری کلاسیک و مدرن
استفاده از انواع مبلمان اداری کلاسیک و مدرن با توجه به فضا و سلیقه مشتری انجام می شود. مبلمان اداری کلاسیک نوعی مبلمان شلوغ است که فضای بیشتری می خواهد.
ادامه مطلب