انتخاب پارتیشن اداری بر مبنای قیمت

در بسیاری از ادارات و شرکت ‌ها از پارتیشن اداری استفاده می ‌شود. از آن جا که پارتیشن اداری مصرف روزانه زیادی ندارد قیمت پارتیشن اداری برای ما امری مهم است؛ اما باید در نظر داشت که علاوه بر قیمت باید کیفیت را نیز در انتخاب خود مدنظر قرار دهیم. اگر قیمت پارتیشن اداری خیلی کم باشد ممکن است کیفیت لازم را نداشته و ما مجبور به هزینه مجدد شویم. در این مقاله قصد خواهیم داشت قیمت پارتیشن های اداری را بررسی کنیم.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن ‌بندی معمولاً بر اساس مواد مصرفی و نوع پارتیشن، دستمزد کارکنان و ابعاد اجرا شده است. علاوه بر این، نوع معماری هر محصول در قیمت تعیین کننده است. به طور مثال یک پارتیشن ارزان لزوماً نمی تواند پاسخگو نیاز ما باشد، همان طور که قیمت پارتیشن اداری بالا تضمین کننده کیفیت آن نیست. گاهی اوقات قیمت بالا به دلیل فنی است و نمی‌ توان ۲ محصول با قابلیت فنی متفاوت را فقط بر اساس قیمت مقایسه کنیم. پارتیشن اداری استاندارد با مواد با کیفیت و قیمت مناسب در ایجاد یک محیط مناسب به ما کمک خواهد کرد.

پارتیش اداری فضاگویا

پارتیشن اداری تک جداره

این پارتیشن از جداره‌هایی با جنس فریم یا شیشه تشکیل شده‌اند. با توجه به نیازهای افراد ابعاد این پارتیشن در دو نوع  کوتاه بلند و نیمه بلند متغیر است. این نوع پارتیشن یک پارتیشن ارزان، سبک با خاصیت جابه جایی راحت است اما نسبت به صدا و حرارت عایق نیست. پارتیشن تک جداره انواع مختلفی دارد. قیمت پارتیشن اداری تک جداره ام دی اف در محدوده ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع است. در این پارتیشن از ام دی اف ۱۶ میلی متری استفاده می شود. قیمت پارتیشن اداری تک جداره (۶ میل آلومینیوم) در حدود ۷۷ هزار تومان و قیمت پارتیشن اداری تک جداره (۱۶ میل آلومینیوم) ۱۱۰ هزارتومان به ازای هر متر مربع است. قیمت پارتیشن اداری تک جداره (۱۶ میل آلومینیوم لترون) ۱۰۰هزار تومان به ازای هر متر مربع است.

 پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف

از پارتیشن دو جداره برای جلوگیری از مزاحمت دیداری و شنیداری استفاده می شود. در این نوع پارتیشن سه لایه ام دی اف اجرایی داریم که لبه های آن ها با نوار PVC عایق شده است. ضخامت پارتیشن دو جداره حدوداً ۱۲ سانتی متر و در هر ارتفاعی قابل استفاده است. عواملی هم چون گردش هوا و عایق شدن صدا در ارتفاع پارتیشن دو جداره مؤثر است. از شیشه های دو جداره در این پارتیشن استفاده شده که ارتفاع شیشه ها با توجه به نور محیط و انتخاب مشتری تعیین می شود. در پارتیشن دوجداره می توان از پرده کرکره مابین جداره ها استفاده کرد. می توان از پرده کرکره با مکانیسم سایه روشن بهره برد تا امکان عبور نور در زمان دلخواه را داشته و زیبایی محیط دوچندان شود. قیمت پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف بین ۲۶۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع است. قیمت پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف گلاسه به دلیل استفاده از متریال متفاوت و داشتن ام دی اف گلاسه متفاوت است. قیمت پارتیشن اداری ام دی اف گلاسه در محدوده ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع است.

انواع پارتیشن ادرای | فضا گویا

پارتیشن اداری دوجداره آکوستیک

این پارتیشن کاملاً عایق صوتی است. پارتیشن دو جداره آکوستیک نیز از ام دی اف و شیشه ساخته می شود اما شیشه آن ۴ جداره بوده و صدا از آن عبور نمی کند. شیشه چهار جداره دارای گاز میانی و پانل دو جداره نیز دارای فوم عایق است. قیمت پارتیشن دو جداره آکوستیک به دلیل کارایی بالاتر بیشتر است اما با توجه به کاربرد آن مناسب است. قیمت پارتیشن اداری آکوستیک ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع است.

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای به جدا کردن فضای اداری در عین زیبایی کمک می کند. پارتیشن شیشه ای مانع از نفوذ صدا شده و محیط کار شما را آرام می کند. پارتیشن شیشه ای سکوریت را می توان با هر نوع طراحی دکوراسیون استفاده کرد. به دلیل هماهنگ شدن رنگ آن هارمونی زیبا ایجاد می کند. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای سکوریت ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع است. ایجاد طرح های گوناگون مانند لوگو یا نام تجاری شرکت در کنار تفکیک فضا و افزودن امنیت به گسترش نام تجاری نیز کمک می کند. به منظور حفظ حریم هر پارتیشن، یک جداره فریم لیس روی آن قرار می گیرد.

قیمت پارتیشن  های شیشه ای آلومینیوم و استیل کمی بالاتر است. در این پارتیشن به دلیل استیل استفاده در آن به عنوان فریم  یا شیشه جلوه زیبایی در محیط شما ایجاد می شود. زیبایی ایجاد شده توسط این پارتیشن باعث شده است که طرفداران زیادی داشته باشد. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای آلومینیوم و استیل در حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع است. قیمت پارتیشن بالاتر است اما به دلیل جذابیت ،طرفداران خاص خود را می طلبد.شیوه تولید پارتیشن شیشه ای به گونه ای است که می توان پس از استفاده در یک مکان به منطقه دیگری آن را انتقال داد و استفاده کرد که این امر به اقتصادی بودن قیمت پارتیشن می افزاید. پارتیشن شیشه ای  کیفیت و گارانتی بلند مدت دارد. پارتیشن شیشه ای نیز در دو نوع تک جداره و دو جداره آکوستیک ارائه می شود. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای آکوستیک در حدود ۳۰ هزار تومان از مدل تک جداره گران تر است.

پارتیشن اداری | فضا گویا

پارتیشن اداری کمد

زمانی که محیط اداری وسیع نباشد نیاز داریم در کنار پارتیشن از کمد استفاده کنیم. پارتیشن و کمد را با یک دیگر ترکیب کرده و از فضا استفاده بهینه را می کنیم. قیمت پارتیشن به همراه کمد از ترکیب پارتیشن و کمد بیشتر خواهد بود پس پارتیشن کمد اقتصادی نیز می باشد. شکل، ارتفاع و مدل پارتیشن کمد هیچ محدودیتی ندارد. پارتیشن کمد هم از کاربرد پارتیشن و هم از کمد استفاده کرده و از فضا بیش ترین استفاده را می برد. قیمت پارتیشن اداری کمد به ازای هر متر مربع بین ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است.

سایر مقالات
چگونه اتاق کار پرسنل را با دکوراسیون نظم بیشتری دهیم؟
چگونه اتاق کار پرسنل را با دکوراسیون نظم بیشتری دهیم؟
نظم و زیبایی محیط کار را می توان به عنوان اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر بازدهی کارکنان دانست.
ادامه مطلب
انتخابی هوشمندانه با انتخاب مبلمان اداری کلاسیک
انتخابی هوشمندانه با انتخاب مبلمان اداری کلاسیک
مبلمان اداری بر عملکرد محل کار و روحیه افراد تاثیر بسیار زیادی دارد و باید با دقت انتخاب شود. با شناخت نکات روانشناسی در انتخاب مبلمان اداری، می توان مبلمان و اجزای دکوراسیون اداری مناسب را پیدا کرد
ادامه مطلب
پارتیشن اداری شیشه‌ای یا پارتیشن ام دی اف
پارتیشن اداری شیشه‌ای یا پارتیشن ام دی اف
پارتیشن‌های شیشه‌ای در میان برخی مدیران که معتقدند بالاترین بهره‌وری از یک تیم را می‌توان با جداسازی کارکنان داشت، طرفدار دارد. پارتیشن‌های شیشه‌ای به عنوان یک جدا کننده مناسب فضاهای داخلی جایگزین دیوارها شده‌‌اند.
ادامه مطلب
با انواع مختلف پارتیشن اداری آشنا شوید
با انواع مختلف پارتیشن اداری آشنا شوید
پارتیشن اداری برای عملکرد هر چه بهتر جداسازی فضا در محیط های اداری کارایی دارد، این پارتیشن ها در انواع و جنس های متعددی تولید و به بازار عرضه شده اند
ادامه مطلب