انواع میز در دسته بندی مبلمان اداری

مبلمان اداری از میزهای مختلفی تشکیل‌ شده اند. میز کنفرانس، میز مدیریت، میز کارمندی و میز کارشناسی از محصولات این مبلمان ها شناخته می‌شوند.

محصولات مرتبط با مبلمان اداری در سازمان‌ها

مبلمان اداری بحثی است که بارها در رابطه با محصولات و انواع مختلف آن توضیحاتی در سایت‌های مختلف به میان آمده است. ازجمله این محصولات می‌توان به میز و صندلی اداری، میز کنفرانس، انواع پارتیشن اداری  و فایلینگ اشاره نمود. هر کدام از محصولاتی که در بالا اشاره شد جزو قسمت‌های مهم و اصلی مبلمان اداری شناخته می‌شوند. جالب است بدانید که هر کدام از آن‌ها به دسته‌بندی‌های دیگر تقسیم می‌شوند و از کاربردهای وسیعی در محیط‌های اداری و کاری برخوردارند. به‌عنوان‌مثال کمتر سازمان و شرکتی مشغول به فعالیت است که از میز مدیریت در کنار میزهای کارمندی برخوردار نباشد.

طراحی و رنگ‌بندی در هر کدام از محصولات مبلمان اداری با توجه به درخواست مشتری قابل ثبت است. افراد می‌توانند سفارش‌ها خود را در این زمینه با کارشناسان مربوطه در میان گذاشته و با یک خرید مناسب از کیفیت و تنوع محصولات برخوردار شوند. در بحث امروز به واکاوی در رابطه با محصولات جانبی دیگر این نوع از مبلمان ها خواهیم پرداخت، پس هم چنان همراه ما باشید.

محصولات مرتبط با مبلمان اداری

میز مذاکره از انواع مبلمان اداری

تنوع در محصولات مبلمان اداری باعث شده است خریداران بتوانند محصول موردنظر خود را از میان دیگر موارد انتخاب نمایند. یکی از این موارد میز مذاکره و انواع آن است که کمتر در رابطه با آن به بحث و گفتگو نشسته‌ایم. در هر سازمان و شرکتی با انواع مختلفی از مبلمان های اداری روبه‌رو خواهید شد که یکی از آن میز مذاکره می‌باشد. این نوع محصول به‌مانند تمامی میزهای اداری از کارایی مشخصی برخوردار است و در بسیاری از سازمان و شرکت‌های اداری به چشم می‌خورد.

 تنوع در تولیدات این محصول به‌قدری است که می‌توان رنگ و طرح موردنظر را طبق سلایق خود انتخاب نمود. مذاکره کردن با شرکت‌های همکار بر روی این میز از کاربردهای آن است. شما می‌توانید طرح موردنظر خود را از میان محصولات دیگر انتخاب نمایید یا طبق سلیقه خود طرح پیشنهادی را برای تولید این نوع میز اداری به کارشناسان مربوطه ارائه دهید. میز مذاکره متصل یکی از این مواد شناخته می‌شود که از ساختار و ظاهر متفاوتی نسبت به دیگر میزها برخوردار است.

میز پذیرایی از انواع مبلمان اداری

از محصولات مرتبط با مبلمان اداری می‌توان به میز پذیرایی اشاره کرد. این میز نیز در زیرشاخه میزهای اداری قرار می‌گیرد و از تنوع در طرح و رنگ برخوردار است؛ اما کارایی این محصول با توجه به نام آن تعریف می‌شود. برای پذیرایی از مهمان‌ها و مراجعه‌کنندگان به شرکت و سازمان‌ها اغلب از این نوع میز استفاده می‌شود. ازجمله مواردی که می‌توان در این نوع میز به آن توجه کرد تنوع در طرح و رنگ آن است.

طرح‌های مختلف و جالبی را می‌توان در تولیدات این  محصول از مبلمان اداری مشاهده کرد. به‌عنوان‌مثال برخی از این  میزها به‌صورت ام دی اف طراحی می‌شوند و برخی نیز از ترکیب شیشه و چوب طراحی شده و به مرحله تولید می‌رسند.از دیگر ویژگی‌های میز پذیرایی سایز و اندازه آن‌هاست که در زمان خرید می‌بایست با توجه به فضای موردنظر به این نکته نیز توجه نمود. در پایان اشاره‌کنیم که امکان سفارش بری این نوع میز از محصولات مبلمان اداری برای متقاضیان وجود دارد. تنها کافیست رنگ و طرح موردنظر خود را به ما ارائه دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول را تحویل بگیرید.

مبلمان اداری

میز کارشناسی از انواع مبلمان اداری

میز کارشناسی یکی دیگر از انواع مبلمان اداری است که با توجه به درخواست مشتری قابل طراحی و تولید است. در کنار تمامی میزهای اداری ازجمله میز کارمندی، میز مدیریت و میز کنفرانس می‌توان از میز کارشناسی نام برد؛ اما این میز به‌مانند میز مدیریت از طراحی و ویژگی مرتبط با کارایی مربوط به خود برخوردار است. این میز اداری به‌منظور انجام کارهای مختلف کارشناسان در سازمان و شرکت‌ها طراحی و تولید می‌شود. رنگ‌بندی و طرح‌های به‌کاررفته در این نوع میز به‌مانند دیگر محصولات متنوع می‌باشد.

از میز کارشناسی اغلب در اتاق‌هایی استفاده می‌شود که مرتبط با سمت کارمند موردنظر می‌باشد. این میز هم به‌صورت تک‌نفره و هم چندنفره قابل طراحی است. برای اینکه بتوانید میز موردنظر خود را در این شاخه انتخاب نمایید می‌توانید از طرح‌های موجود در این زمینه استفاده کنید و یا به سفارش طرح موردنظر خود بپردازید.

میزهای گروهی از انواع مبلمان اداری

در برخی از سازمان‌ها با میزهای خاصی مواجه می‌شوید که به‌منظور استفاده گروهی و مشترک طراحی و تولید شده‌اند. یکی از آن‌ها میز گروهی اداری است که از ویژگی و کاربردهای وسیعی برخوردار است. این کارایی به‌قدری است که اغلب شرکت‌ها این نوع میز را در اولویت خرید خود در میان میزهای دیگر قرار می‌دهند؛ اما دلیل کارایی این میز این است که  چند میز کارمندی در یک میز خلاصه می‌شوند و طراحی و دکوراسیون فضای اداری دستخوش تغییراتی مثبت می‌شود.

 بنابراین با توجه به کارایی این نوع میز اداری می‌توان عنوان کرد که وجود آن در بسیاری از سازمان‌ها مناسب و به‌صرفه می‌باشد. این میز مختص چندین کارمند است که می‌توانند به‌صورت گروهی از آن بهره‌مند شوند. این میز همچنین از طراحی و رنگ‌بندی‌های متنوعی برخوردار است که در زمان خرید می‌توان به آن‌ها توجه کرد. همچنین می‌توان سفارش خود را طبق طرح موردنظر به ثبت رساند.

انواع میز در دسته بندی مبلمان ادار

کانتر از انواع مبلمان اداری

از دیگر محصولات در زمینه مبلمان اداری، کانتر می‌باشد. در بسیاری از شرکت‌ها این محصول از ملزومات شناخته می‌شود. این نوع میز به دلیل کاربرد وسیعی که دارد اغلب در بسیاری از مکان‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازجمله آن‌ها می‌توان به رزرواسیون هتل‌ها، قسمت پذیرش بیمارستان‌ها، رستوران و کافی‌شاپ‌ها و همچنین محیط‌های بانکی اشاره نمود.

این میز از ویژگی‌های مختلفی برای مصرف‌کنندگان برخوردار است که می‌توان به عدم خراشیدگی و ساییدگی، مقاوم در برابر انواع گردوخاک، برخورداری از مکان مناسب برای قرار دادن کیس و نصب نمودن تجهیزات مرتبط با صوت و تصویر، امکان وصل سریع و ... اشاره کرد. این میز از مدل‌های مختلفی برخوردار است که با توجه به نظر مشتری قابل طراحی و تولید است.

گیشه از انواع مبلمان اداری

از دیگر محصولات مرتبط با انواع مبلمان اداری می‌توان به‌نوعی میز و دیواره به نام گیشه اشاره نمود. گیشه اغلب در محیط‌هایی مورداستفاده قرار می‌گیرد که نیاز به جداسازی فضای بین مراجعه‌کننده با کارمند وجود دارد. سازمان‌های هواپیمایی، دفاتر بورس، بانک و صرافی‌ها ازجمله مکان‌هایی شناخته می‌شوند که از این نوع محصول استفاده می‌نمایند.

 امکان قرار دادن درپوش و فایل اغلب در این میزها موردتوجه طراحان این عرصه قرار می‌گیرد. در این نوع محصول اغلب قسمتی در مقابل آن برای استفاده ارباب‌رجوع به‌منظور نوشتن در نظر گرفته می‌شود. گیشه‌ها نیز به‌مانند کانترها در انواع و نمونه‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند.

 

سایر مقالات
صندلی اداری استاندارد باید چگونه باشد؟
صندلی اداری استاندارد باید چگونه باشد؟
صندلی اداری یک از اجزای مبلمان اداری است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد. باتوجه به اینکه کارمندان به خصوص کسانی که با رایانه کار می کنند نیاز به استراحت دارند در انتخاب صندلی مناسب باید به مواردی توجه کرد
ادامه مطلب
مبلمان اداری دست دوم بخریم یا نخریم؟
مبلمان اداری دست دوم بخریم یا نخریم؟
اما اگر می‌خواهید مبلمان اداری دست دوم بخرید بهتر است نکاتی را مد نظر داشته باشید و بی گدار به آب نزنید تا از همان لوازم دست دوم هم استفاده کافی را ببرید.
ادامه مطلب
اطلاعات مورد نیاز برای خرید صندلی کنفرانس
اطلاعات مورد نیاز برای خرید صندلی کنفرانس
صندلی کنفرانس از مبلمان اداری است که باید در انتخاب آن دقت کافی داشت. شرکت در کنفرانسی که، صندلی کنفرانس مناسبی ندارد، خسته کننده خواهد بود.
ادامه مطلب
معرفی انواع سبک های فایل اداری در دکوراسیون داخلی ادارات
معرفی انواع سبک های فایل اداری در دکوراسیون داخلی ادارات
به منظور آغاز پروژه طراحی داخلی، قطعا می خواهید بدانید چه سبک هایی وجود دارد که می تواند باعث آرامش بیشتر و
ادامه مطلب