معرفی انواع میزهای اداری مدرن

میزها یکی از ملزومات در فضاهای اداری به حساب می آیند که بدون آن ها شرایط برای کار و سازمان دهی به امور محیا نخواهد شد. مدیران حاذق و موفقی که قصد تجهیز شرکت و فضای کار خود را دارند، به مبلمان اداری مورد استفاده خود و سایر پرسنل توجه ویژه ای دارند. آن ها بر این باورند که به منظور تهیه انواع میز اداری باید به نکات علمی و ارگونومیک توجه خاص داشت که البته نگرش این افراد کاملا صحیح است! زیبایی میز کار از دیگر ویژگی هایی است که باید در زمان تهیه به آن توجه شود. قطعا میزها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی فضای کار بر عهده دارند.

به طور کلی مبلمان اداری بر سلامت جسم و روان کارمندان، زیبایی فضای کار، افزایش کارایی و راندمان کاری ، جذب مخاطب و مشتریان و افزایش درآمد مجموعه، تاثیر گذار خواهد بود. از همین رو،  مدیران بیش از گذشته به میزهای مصرفی در شرکت توجه میکنند.

در چند سال اخیر که استقبال مشتریان از میز اداری مدرن و شیک بیشتر شده است؛ شرکت فضاگویا دست به طراحی میزهای متنوع و منحصر به فردی زده است که خوشبختانه تا کنون مصرف کنندگان را از خود راضی نگه داشته است. تیم فضاگویا میزهای متنوعی در قالب  انواع میز مدیریتی، کارمندی، منشی، کنفرانس، پذیرش و پذیرایی طراحی نموده است که ضمن زیبایی در ساخت ، از اصول ارگونومیک برخوردار است.

معرفی انواع میزهای اداری مدرن

اگر چه برخی از  مشتریان از میزهای کلاسیک و ساده استقبال می کنند اما مبلمان اداری مدرن نیز طرفداران خاص خود را دارد.  به طور کلی انتخاب متریال، جنس، نوع، اندازه، استحکام و... به عهده مشتریان است که البته در صورت تمایل آن ها، کارشناسان ما بهترین گزینه ها را بسته به نوع و اندازه فضای کاری به آن ها  پیشنهاد خواهند داد. شرکت فضا گویا با بهره گیری از تیمی کارشناس زبده و کارآزموده در عرصه طراحی و پیاده سازی، با استفاده از بهترین مواد خام موجود، دست به ساخت سفارشات می زند .

آشنایی با طراحی های میزهای مدرن شرکت فضا گویا:

میز مدیریتی مدرن:اتاق مدیریت مهم ترین بخش یکی شرکت قلمداد می شود که باید به نسبت سایر بخش ها، از رنگ و لعاب بیشتر و بهتری برخوردار باشد و البته سلامت و راحتی صاحب میز را نیز تامین نماید. محصولات شرکت فضا گویا زیبایی و کیفیت را به صورت یکپارچه در میزهای مدرن خود جای داده است که شما می توانید پیش از سفارش از نظریه کارشناسان ما بهره مند شوید تا شما را در نوع، متریال، اندازه و ... راهنمایی نمایند.

میز کارمندی مدرن:میزهای کارمندی یکی از اصلی ترین لوازم مورد نیاز در فضاهای اداری به حساب می آید که بدون وجود آن ها، کاری از پیش نخواهد رفت. شرکت فضا گویا با استفاده از طراحی های خاص، محصولات مدرن، شکیل و استانداردی را طراحی و پیاده سازی کرده است که در صورت  استفاده  در طولانی مدت ، هیچ گونه خستگی و دردی در مصرف کننده بروز نخواهد کرد.

میز منشی مدرن:میزهای منشی در شرکت ها از پر بازدید ترین میزهای موجود در فضای کار به حساب می آید که در طول روز به صورت مداوم در مسیر نگاه  ارباب رجوعان و کارکنان قرارخواهد گرفت. شرکت فضا گویا با توجه به این اصل، کاتالوگی کامل و متنوع از میزهای منشی در اختیار دارد تا در صورت نیاز مشتریان و بسته به نوع کار و دکوراسیون موجود در محیط، بستر انتخاب بهترین گزینه را برای مشتری فراهم سازد.

میزکار  گروهی مدرن:شرکت فضا گویا برای افرادی که در یک دپارتمان کاری کار می کنند، میزکار گروهی متنوعی را ارائه داده است که ضمن تامین حریم خصوصی کارمندان، از فضای موجود استفاده بهینه شود. فضا گویا در طراحی و ساخت این میزها از دیوایدرهایی که حداکثر 40 سانتی متر ارتفاع دارند، استفاده می کند.

میز پذیرایی مدرن:میزهای پذیرایی مدرن به منظور  احترام به ارباب رجوع ، مشتریان  و میهمانان ویژه مورد استفاده قرار می گیرد که شرکت فضا گویا برای طراحی این میزها، ارتفاعی 45 الی 55 سانتی متری را در نظر گرفته است.

سایر مقالات
اهمیت انتخاب میز اداری مناسب در دکوراسیون
اهمیت انتخاب میز اداری مناسب در دکوراسیون
میز اداری مناسب نشان دهنده‌ اعتبار و تجربه یک شرکت می‌ باشد. برای انتخاب میز اداری باید به ابعاد، رنگ و موقعیت قرارگیری آن در اداره توجه کرد.
ادامه مطلب
خصوصیات مبلمان اداری خوب و با کیفیت
خصوصیات مبلمان اداری خوب و با کیفیت
انتخاب مبلمان اداری استاندارد باعث حفظ سلامتی کارکنان خواهد شد. بخش های مختلف مبلمان اداری با توجه به وظیفه هر شخص در اداره فرق می کند.
ادامه مطلب
چگونگی تست دوام و سالم بودن مبلمان اداری قبل از خرید
چگونگی تست دوام و سالم بودن مبلمان اداری قبل از خرید
ماشینی شدن زندگی، نقش به سزایی در زندگی افراد ایفا می‌کند؛ به‌طوری‌که امروزه بسیاری از اشخاص به‌منظور کار در محیط‌های اداری ساعت‌های طولانی و متمادی را در پشت میز و رایانه طی می‌کنند.
ادامه مطلب
مبلمان اداری مدرن فضا گویا بهترین انتخاب مدیران و کارمندان
مبلمان اداری مدرن فضا گویا بهترین انتخاب مدیران و کارمندان
صنعت مبلمان در ایران به طور کلی قدمتی 100 ساله دارد از مبلمان اداری تا مبلمان منزل، از ساخت سنتی تا تهیه و تولید مبلمان مدرن، با در نظر گرفتن استاندارد های ساخت مبلمان متناسب با فرم بدن انسان است
ادامه مطلب