دکوراسیون داخلی اتاق مدیران موفق و باتجربه چگونه است؟

اتاق مدیریت را می توان مهم ترین بخش در فضای کاری دانست که زیبایی و درخشش آن در شرکت ها و محیط های اداری از اهمیت بالایی برخوردار است. این که در طراحی و دکوراسیون فضای اتاق مدیریت به چه نکاتی توجه کنیم، اصلی مهم تلقی می شود که ما در ادامه به نکات ریز و ضروری که مدیران در نحوه چیدمان و انتخاب وسایل باید بدان توجه داشته باشند، خواهیم پرداخت.

                    دکوراسیون داخلی اتاق مدیران موفق و باتجربه چگونه است

نکات قابل توجه در اتاق کار مدیران موفق

  • یک مدیر خوب و حاذق، بهترین اتاق که از هرج و مرج و شلوغی فضای اداری به دور باشد را به عنوان فضای کاری خود در نظر می گیرد. با  این کار ابهت و اصالت اتاق مدیر به خوبی حفظ خواهد شد.
  • میز مدیریتی و صندلی از آن دسته از وسایلی در اتاق به شمار می رود  که قطعا پس از ورود مراجعه کننده، مورد توجه قرار می گیرد؛ لذا باید تلاش کرد تا میزی متناسب با شان و منزلت کاری مدیر تهیه شود.
  • میز کنفرانس از دیگر وسایل مورد نیاز در اتاق یک مدیر به شمار می رود. یک  مدیر موفق به منظور بررسی شرایط موجود در فضای کاری و آنالیز بخش های مختلف کار، به میز کنفرانسی برای برپایی جلسات و صحبت با سرپرست های بخش های مختلف احتیاج خواهد داشت.
  • قاعدتا هر مدیری، میهمانان ویژه ای خواهد داشت که برای پذیرایی از آن ها نمی تواند از میز کنفرانس استفاده کند! به همین علت باید یک سرویس مبلمان هم برای پذیرایی از این دسته از افراد در نظر گرفته شود.
  • مدیران موفق به متریال مصرفی در دکوراسیون اتاقشان توجه ویژه ای دارند و سعی می کنند، متریالی که هم خوانی بیشتری با روحیات آن ها دارد را برگزینند. عمدتا مدیرانی که به فضای کلاسیک علاقمند هستند و یا از روحیه ای آرام و مطمئن برخوردارند، از سرویس چوب و مدیرانی که موافق مد روز هستند و یا روحیه ای هیجانی دارند، از سرویس های هم راستا با مد استفاده می کنند. البته می توان به منظور افزایش جذابیت فضای کار، به صورت تلفیقی از متریال کلاسیک و مدرن استفاده نمود.  لازم به ذکر می باشد که همواره باید کلیه وسایل مصرفی در فضای اتاق با یکدیگر هم خوانی داشته باشد و مبلمان اداری حس چشم نوازی را در مراجعه کننده ایجاد نمایند.
  • اگر دوست دارید در  نگاه نخست، در چشم مراجعه کنندگان و کارمندان خود به عنوان فردی مطلع جلوه کنید، استفاده از کتابخانه را فراموش نکنید!  کتابخانه ای که در آن کتاب های مرتبط با کار و یا  مورد علاقه اتان جای گرفته باشد، ضمن آشنایی مراجعه کننده با روحیات شما، حس مدیری مطلع و فهیم را در بیننده القا خواهد کرد.
  • تاثیر رنگ ها را در محیط کار دست کم نگیرید! رنگ های به کار رفته در دکوراسیون اتاق کارتان به سرعت در ذهن پرسنل و میهمانان تاثیر می گذارند؛ پس سعی کنید در انتخاب آنها دقت و توجه ویژه ای به خرج دهید. به طور کلی می توان گفت: نوع کار و بیزینس شرکت، تعیین کننده طیف رنگی مصرفی در دکوراسیون اداری خواهد بود؛ اگر چه توصیه می شود در طراحی اتاق مدیریت از رنگ های بسیار تند و فانتزی استفاده نشود . رنگ های تیره و گرم برای دیزاین اتاق سرپرست گزینه مناسب تری خواهند بود.

شرکت فضا گویا با تجربه، رویکرد و طراحی نوین در عرصه تولید مبلمان و میزهای اداری فعالیت دارد و قادر است تا بهترین مبلمان اداری را به مشتریان گرامی ارائه دهد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های  +9821 – 88729717، +9821 – 88713040و+9821 – 89387تماس حاصل فرمایید. 

سایر مقالات
انواع مبلمان اداری براساس ویژگی های مختلف
انواع مبلمان اداری براساس ویژگی های مختلف
مبلمان اداری که در مدل‌های مختلف طراحی‌ شده است، برای استفاده نمودن در مکان‌های متنوع کارایی فراوانی دارد. هر شرکت و یا هر سازمانی با توجه به نیاز و ظرفیت خود اقدام به طراحی نمودن و تهیه کردن مبلمان های اداری شرکت خود می‌کند
ادامه مطلب
چگونه یک میز مدیریتی مناسب انتخاب کنیم؟
چگونه یک میز مدیریتی مناسب انتخاب کنیم؟
همان طور که می دانید بخش مدیریت، مهم‌ترین جزء در یک مجموعه کاری به حساب می‌آید و می‌توان دفتر ریاست را هسته مرکزی فعل و انفعالات مجموعه دانست.
ادامه مطلب
چگونه اتاق کار پرسنل را با دکوراسیون نظم بیشتری دهیم؟
چگونه اتاق کار پرسنل را با دکوراسیون نظم بیشتری دهیم؟
نظم و زیبایی محیط کار را می توان به عنوان اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر بازدهی کارکنان دانست.
ادامه مطلب
مبلمان اداری و هر آنچه باید راجع به آن بدانید
مبلمان اداری و هر آنچه باید راجع به آن بدانید
یکی از نیازهای اساسی هر محیطی مبلمان اداری است. مبلمان اداری در شرکت ها، منزل، محیط های عمومی و خصوصی گوناگون و ... استفاده می شود.
ادامه مطلب