پارتیشن های آینده چگونه خواهند بود؟

پارتیشن های اداری در دفاتر مدرن بسیار محبوب هستند زیرا باعث می شوند حریم شخصی برای کارمند به وجود بیاید. بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند در محیطی باز فعالیت کنند. فعالیت در محیط باز بسیار خوب است و باعث افزایش حس صمیمیت و همکاری میان افراد در قسمت های مختلف می شود اما مشکل عمده این چنین محیط هایی ایجاد سر و صدای زیاد است. بسیاری از افراد قادر به انجام مسئولیت های خود در چنین محیط پر ازدحامی نیستند و شلوغی باعث کاهش شدید راندمان آنها می شود. از این رو به منظور بالا بردن عملکرد کارکنان و نیز حفظ روحیه تیمی پارتیشن های نوینی طراحی شده اند. در آینده نیاز به پارتیشن هایی خواهد بود که علاوه بر تفکیک فضا و حفظ کار تیمی بتوانند عوامل برهم زننده تمرکز مانند سر و صدا را نیز جذب کنند. در ادامه می خواهیم به بررسی چند نوع پارتیشن اداری محتمل در دفاتر آینده بپردازیم.

پارتیشن اداری شیک

پارتیشن اداری مدرن در انواع و اندازه های مختلفی وجود دارند. سبک های متفاوتی از آنها اعم از کلاسیک یا مدرن ایجاد شده و بسته به متریالی که در ساخت آنها استفاده می شود دسته بندی های متفاوتی دارند.

یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش سروصدا و نیز ایجاد حریم شخصی استفاده از صفحاتی بر روی میز کار می باشد. این صفحات می توانند جابجا شوند یا به صورت ثابت نصب شوند همچنین ارتفاع آنها نیز برای عملکرد مناسب مهم است. از صفحات بزرگ ایستاده برای جدا کردن قسمت های از فضای اداره استفاده می شود. مزیت آنها قابلیت تنظیم دوباره و جابجایی آسان آنها است. معمولا جنس آنها از فیبر یا ام دی اف می باشد. مشهور ترین مواد برای استفاده در پارتیشن های اداری پانل های شیشه ای، ام دی اف، آلومینیوم، عایق های صوتی و ... می باشند.

مبلمان اداری

مزیت پارتیشن های شیشه ای یا ترکیبی از چوب و شیشه این است که اجازه می دهند نور طبیعی بیشتری به داخل بیاید. پارتیشن های ترکیب چوب و شیشه ای به دلیل اینکه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی (الکتریسیته) می شوند بسیار به صرفه تر از انواع دیگر پارتیشن ها می باشند. مزیت دیگر این پارتیشن ها این است که به سادگی نصب می شوند و می توان آنها را جابجا نمود. هنگامی که از شیشه های رنگی به عنوان پارتیشن اداری استفاده شود، حریم شخصی ایده آل برای کارمندان به وجود می آید و صوت را نیز جذب خود می کند.

 پارتیشن ها معمولا زمانی که مدیریت قصد جدا کردن حوزه های کاری مختلف را دارد بکار می آیند از این رو پارتیشن شیشه ای باعث افزایش زیبایی می شود زیرا مهم است که مراجعه کننده از محیط شرکت تاثیر بگیرد. می توان در پارتیشن ها کمد تعبیه کرد تا علاوه بر کمک به ایستایی آن، به عنوان فضایی برای قرار دادن برخی وسایل استفاده نمود.

میز اداری

می توان از گیاهان نیز به عنوان جدا کننده بخشی از محیط اداره استفاده کرد که علاوه بر پارتیشن بندی زیبایی دفتر نیز دوچندان می شود.

با توجه به توضیحات فوق به نظر میرسد که روند پارتیشن های اداری به سمت استفاده از شیشه می رود زیرا همانطور که بیان شد شیشه علاوه بر زیبایی و بهبود عملکرد کارکنان مزایای دیگری نیز دارد.

شرکت فضاگویا با سالها تجربه از تولیدکنندگان پارتیشن اداری در انواع مختلف می باشد و این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است که کارشناسان خود را به محل اعزام نماید و پس از بررسی تمام جوانب مناسبترین نوع پارتیشن را به مشتریان پیشنهاد دهد. برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه با شماره تلفن 89387 تماس حاصل فرمایید.

سایر مقالات
راهنمای خرید صندلی اداری و نکات کلیدی آن
راهنمای خرید صندلی اداری و نکات کلیدی آن
خرید صندلی اداری دارای نکات مختلفی می باشد و افراد باید به آن توجه داشته باشند. ما در این متن نکات مهم در خرید صندلی اداری را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
ادامه مطلب
راهنمای انتخاب مبلمان اداری لوکس
راهنمای انتخاب مبلمان اداری لوکس
انتخاب مبلمان اداری لوکس از اهمیت بسیاری برخور دار است چرا که انتخاب مبلمان اداری لوکس سبب هرچه دلنشین تر و زیباتر شدن فصای اداره خواهد شد.
ادامه مطلب
قیمت پارتیشن اداری بر چه اساسی مشخص می‌شود؟
قیمت پارتیشن اداری بر چه اساسی مشخص می‌شود؟
مزیتی که پارتیشن اداری نسبت به سایر جداکننده‌ها دارد این است که علاوه بر داشتن قابلیت جا به جایی می‌توان نور فضا را نیز با آنها تنظیم کرد. اما قیمت پارتیشن‌ها بر چه اساسی تعیین می‌شود؟ چگونه است که برخی از پارتیشن‌های اداری قیمت بالاتری نسبت به دیگر پارتیشن‌ها دارند؟
ادامه مطلب
دلایل تفاوت قیمت پارتیشن اداری
دلایل تفاوت قیمت پارتیشن اداری
قیمت پارتیشن اداری ثابت نیست، با توجه به تک جداره یا دو جداره بودن، جنس، طراحی های به کار رفته، یراق آلات، ابعاد و... قیمت پارتیشن اداری تفاوت خواهد داشت
ادامه مطلب