تاثیرات روانشناسی میز کنفرانس بر عقد قرارداد موفق

 با ورود به اتاق کنفرانس ها، جایی که کار گروهی و همکاری به اوج خود می رسد و مدیران و مشاوران تنها با هدف موفقیت شرکت مشغول به کار هستند اهمیت میز کنفرانس آشکار تر میشود. اهمیت میز کنفرانس در برقراری ارتباط با مشتری بسیار مهم و موثر خواهد بود. با این حال می توان با بهره گیری از به روز ترین روش های دنیا که توسط شرکت فضا گویا اجرا میشود ، این تاثیر روانی را بیشتر کرد.

تاثیرات روانشناسی میز کنفرانس بر عقد قرارداد موفق

خریداری صندلی مناسب برای میز کنفرانس

صندلی کنفرانس در اندازه های زیادی موجود است. باید مطمئن شوید که انتخاب شما بر حس و جریان روانی اتاق کنفرانس تاثیر می گذارد. بهتر است برای میز های با رنگ روشن صندلی های تیره در نظر بگیرید. حتما به این موضوع توجه کنید که  صندلی کنفرانس باید بسیار راحت باشد. قبل از خرید حتما صندلی را تست کنید. انتخاب صندلی مناسب برای اتاق کنفرانس یک هنر است. بهتر است صندلی هایی خریداری شوند که قابلیت تنظیم داشته باشند و هر کس بتواند به تناسب بدن خود صندلی را تنظیم کند. بهتر است برای میز کنفرانس، صندلی با پایه ثابت در نظر گرفته شود.

ایجاد مرکز میز مناسب

مرکز میز کنفرانس جایی است که در دسترس کسی نمی باشد اما توجه همه را به خود جلب می کند. میز کنفرانس خالی، خشک و سرد می باشد و حالت بی روح و کسل کننده ای ایجاد می کند و مشتری دچار تردید می شود. می توانید برای اینکه فضای اتاق از حالت خشک و رسمی در آید آنجا را با گل پوشش دهید. زیاد مرکز میز را شلوغ نکنید تنها به اندازه ای تزئین کنید که فضای اتاق عوض شود. دقت کنید این قسمت از میز همواره مورد توجه قرار می گیرد و نباید خسته کننده به نظر برسد. شلوغی بیش از حد این قسمت ممکن است تمرکز طرفین را برهم زند یا باعث شود آنها نتواند همدیگر را ببینند.

تاثیرات روانشناسی میز کنفرانس بر عقد قرارداد موفق

سازگاری با تکنولوژی

جنبه دیگری که در میز های کنفرانس در نظر گرفته می شود، این است که چگونه از تکنولوژی در اتاق استفاده می گردد و چگونه مبلمان موجود در اتاق کنفرانس با آن هماهنگ می شوند. بهتر است بر روی میز سوراخ های داخلی ایجاد شود تا پورت ها و سیم های مخصوص میکروفون و بلند گو از آن خارج شود و ظاهر میز برهم نخورد. هنگامی که مشتری به میز مرتب و بدون وجود سیم می نگرد پی به سلیقه و دقت آن شرکت در انتخاب تجهیزات اداری خود می برد.

نکته دیگری که باید بدان توجه کنید، اندازه اتاق کنفرانس و هماهنگی آن با میز کنفرانس است. تعداد صندلی ها نیز باید متناسب با اندازه میز باشد و بین هر صندلی فضا کافی وجود داشته باشد. انواع مختلفی از میز های کنفرانس وجود دارد که میتوان به میز گرد، میز چوبی و میز شیشه ای اشاره کرد . برای اثر گذاری بیشتر بر مشتری و مهمانان بهتر است از میز های چوبی مرغوب خریداری شود. اغلب میزهای چوبی مقرون به صرفه تر از میز های شیشه ای و همچنین شیک می باشد. میزهای کنفرانس چوبی بسیار با دوام و زیبا هستند. سطح میز ها تا حد امکان باید ساده باشد. سطوح طرح دار ممکن است باعث پاره شدن رشته ی افکار افراد شوند. همچنین با توجه به اینکه معمولا از ویدئو کنفرانس در اتاق های کنفرانس استفاده می شود بهتر است سطح میز روشن باشد تا انعکاس نور بیشتری در اتاق ایجاد شود. طراحی اتاق کنفرانسی که هم بتوان قرار ملاقات های پرجمعیت و کم جمعیت را در آن برگذار کرد دشوار است. شرکت فضاگویا با سابقه ای درخشان در تولید میز های کنفرانس میتواند بهترین گزینه های انتخابی را به شما ارائه دهد.

مراحل طراحی اتاق کنفرانس بسیار حساس است. اتاق کنفرانس نشان دهنده روح و قلب کسب و کار شرکت شما می باشد از این رو باید دقت بسیاری در طراحی آن ، صورت گیرد تا اثرات مثبتی بر مشتری گذاشته شود.

سایر مقالات
طراحی و تولید بهترین مبلمان اداری
طراحی و تولید بهترین مبلمان اداری
شرکت ما سال ها در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت کرده است. زیبایی، آسایش و رعایت استانداردها در طراحی از جمله مهم‌ترین ویژگی های مبلمان اداری ما است.
ادامه مطلب
ویژگی های یک مبلمان اداری خوب و مناسب
ویژگی های یک مبلمان اداری خوب و مناسب
 مبلمان اداری در حقیقت مجموعۀ لوازمی است که شما در هر مکان اداری و حتی در اتاق کار خود میتوانید پیدا کنید. مبلمان اداری شامل میز مطالعه، میز اداری، صندلی اداری، میز تحریر، کتابخانه، کمد، صندلی و مبلمان سالن انتظار، میز و صندلی کامپیوتر و ... از جمله مواردی است 
ادامه مطلب
نکات مهم در زمان انتخاب و خرید مبلمان اداری
نکات مهم در زمان انتخاب و خرید مبلمان اداری
طراحی و رنگ مبلمان های اداری از جمله نکاتی هستند که توصیه می کنیم در زمان انتخاب این نوع از مبلمان ها به آن توجه نمایید
ادامه مطلب
چرا مبلمان اداری کلاسیک هنوز پرطرفدار هستند؟
چرا مبلمان اداری کلاسیک هنوز پرطرفدار هستند؟
مبلمان اداري كلاسيك با گذشت سال ها هنوز به عنوان يك مبلمان پرطرفدار و پركاربرد استفاده مي شود. کیفیت و مرغوبیت مبلمان اداري كلاسيك آن را متمایز کرده است.
ادامه مطلب