خدمات آکوستیک

آکوستیک فضای اداری

  بهینه‌سازی عوامل  موثر محیطی نظیر صدا، نور و... برای افزایش بهره‌وری کار و افزایش کیفیت سلامت روانی و بهداشت کاری امری ضروری‌است.  عمده مشکلات و مسائل مطرح در یک فضای اداری را می‌توان به موارد زیر خلاصه کرد.

  1. بازتاب صدای خود کارکنان و دستگاه‌ها در محیط اداری.
  2. سر و صدای محیط بیرون فضای مورد نظر
  3. درز صدا به بیرون از محیط مورد نظر

   فضاگویا در ادامه فعالیت خود مبنی بر طراحی و ایجاد فضایی آرام و دلپسند برای محیط‌های اداری  در راستای بهینه‌سازی مصرف انرژی و فضاسازی‌های مبتنی بر سلامت و بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)، رعایت دقیق اصول مهندسی و ارگونومی در طراحی تجهیزات اداری، قصد دارد بهینه‌سازی آکوستیک را به صورت سیستماتیک در طرح‌ها و پروژه‌های خود نهادینه کند.

خدمات آکوستیکی فضاگویا

خدمات آکوستیک

بخش تحقیق و توسعه شرکت فضاگویا به همراهی و همکاری دیگر زیرگروه‌های این مجموعه توانسته تعداد متنوعی از جاذب‌های صوتی به صورت جداکننده (divider)، پنل آکوستیکی(آویز سقفی و پنل‌های دیواری)، تایل آکوستیکی سقفی(جایگزین تایل‌های گچی قدیمی) و پارتیشن‌های آکوستیکی را تولید کند. پس از تولید، کیفیت این محصولات از نظر کارایی آکوستیکی و چیدمان اداری ارزیابی شد.

شرکت فضاگویا اکنون می‌تواند مشکلاتی و درخواست‌های کاربر را از قبیل حل آلودگی صوتی، همهمه، عایق‌سازی اتاق‌های کنفرانس را پاسخ دهد. با طرح مشکلات و درخواست‌ها، محیط مورد نظر توسط کارشناسان مورد بررسی و آزمایش‍های اولیه قرار می‌گیرد. سپس در نرم‌افزارهای تخصصی آکوستیکی شبیه‌سازی و طرح اولیه‌ی آکوستیکی با همکاری متناوب واحد فنی فضاگویا طرح نهایی چیدمان اداری محیط مورد نظر ترسیم می‌شود. پس از تولید و اجرای طرح، کیفیت آکوستیکی محیط مورد نظر بار دیگر(این‌بار بعد از عمل) ارزیابی می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه خدمات با تلفن 89387-021 تماس بگیرید.