آخرین پست ها
برچسب ها
میز اداری میز مدیریتی میزکارمندی میز منشی میز پذیرش میز کنفرانس پارتیشن اداری فایل اداری دیوارکوب مبلمان اداری قیمت مبلمان اداری میز مدیریت قیمت میز مدیریت پارتیشن‌ اداری پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ دوجداره مبلمان اداری مدرن قیمت میز اداری میز کارمندی تولید مبلمان مدرن مبلمان اداری فضا گویا صندلی اداری استاندارد صندلی اداری صندلی اداری مدرن اهمیت نورپردازی پارتیشن‌ شیشه‌ای پارتنیشن اداری انواع مبلمان اداری شرکت فضاگویا پارتیشن‌اداری متحرک مبلمان اداری کلاسیک مبلمان ادرای خرید میز اداری قیمت میزاداری قیمت پارتیشن اداری خریدمبلمان اداری قیمت مبلمان ادرای مبلمان ادرای کلسایک انواع پارتیشن اداری قیمت پارتیش ادرای انواع مبلمان ادرای میزمدیریت پارتیش اداری انتخاب مبلمان اداری طراحی مبلمان اداری چیدمان مبلمان اداری خرید میز مدیریت پارتیشن اداری تک جداره پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن شیشه ای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره دکوراسیون داخلی پارتیشن دو جداره پارتیش MDF پارتیشن MDF زمان خرید مبلمان اداری مبلمان لوکس مبلمان اداری لوکس پارتیشن اداری دوجداره مزایای استفاده از پارتیشن اداری پارتیشن اداری ارزان ساخت پارتیشن اداری مدل های مبلمان اداری خرید مبلمان اداری جنس پارتیشن های اداری پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلف پارتیشن اداری مزیت پارتیشن اداری انواع پارتیشن های اداری لوکس ترین پارتیشن های اداری قیمت میزهای کنفرانس خرید میز کنفرانس انواع میزهای کنفرانس بهترین نوع میز کنفرانس قیمت میز کنفرانس طراحی میزهای کنفرانس
تبلیغات متنی

بهترین ابعاد و مدل میز منشی کدام است

1398/02/15 | تعداد نظرات :0
بهترین ابعاد و مدل میز منشی کدام است

یکی از اجزای مهم که در دکوراسیون داخلی هر شرکت و اداره ای باید به کار برده شود، میز منشی است. این میز معمولا در قسمت ورودی اداره قرار می گیرد و با در نظر گرفتن فضای اداره معمولا دارای ابعاد و مدل های مختلفی می باشد. بهتر است انتخاب این میز متناسب با دکوراسیون داخلی اداره باشد. در انتخاب میز مخصوص منشی باید به متریال به کار برده شده، رنگ و طرح میز دقت شود.

میز منشی

مشتریان با اولین فردی که در هر اداره و یا شرکتی دیدار می کنند، منشی است. بنابراین مدل میز منشی و نحوه قرار گیری آن در اداره دارای اهمیت زیادی می باشد.  در ادارات و شرکت ها میز منشی یکی از اجزای مهم برای دکوراسیون داخلی است. میز مخصوص منشی در مدل ها و طرح های متنوعی در بازار وجود دارد. هنگام خرید این میز باید به موارد مختلفی مانند ارتفاع، اندازه، رنگ و جنس آن توجه شود. این موارد باید با دکوراسیون داخلی شرکت و یا اداره هماهنگ و متناسب باشد. چیدمان اداری معمولا به گونه ای صورت می گیرد که میز مقابل درب ورودی اداره یا شرکت باشد. بنابراین باید طرحی که برای این میز انتخاب می شود متناسب با دکوراسیون شرکت باشد. میز مخصوص منشی یک عنصر بسیار مهم در فضای داخلی دفتر کار است، چون مراجعه کنندگان و مشتریانی که به اداره وارد می شوند اولین چیزی که می بینند میز منشی است. بنابراین توصیه می شود که هنگام انتخاب، میزی را انتخاب کنید که حریم شخصی و حیطه کاری اپراتور با آن حفظ شود.

میز منشی

نکات مهم در انتخاب میز منشی

در حال حاضر شرکت های مختلفی وجود دارند که به ساخت و عرضه میز منشی می پردازند. تنوع زیادی از مدل ها و طرح ها در ساخت این میز وجود دارد. این شرکت ها استاندارد روز دنیا را برای تولید میز منشی به کار می گیرند. بهتر است میز به گونه ای ساخته شود که کشورهای زیادی داشته باشد و سطح آن وسیع ساخته شود. روی میز وسایلی مانند تلفن یا فکس، دفتر یادداشت، لوازم تحریز و رایانه باید قرار گرفته باشد. بهتر است کنترل دیداری این میز اداری به گونه ای باشد که تمام نقاط ورودی اداره یا شرکت را پوشش دهد. از دیگر ویژگی هایی که یک میز منشی مناسب باید داشته باشد این است که محل قرارگیری آن باید مناسب باشد. با در نظر گرفتن نوع کاربرد میز استفاده از میزهای مستطیلی شکل که دو قسمتی باشند، گزینه خوبی برای ادارات باشد. در اکثر ادارات معمولا از میز مخصوص منشی به صورت تک نفره استفاده می کنند بنابراین ایده های منحصر به فرد زیادی برای طراحی این میز وجود دارد. بنابراین با در نظر گرفتن استاندارد های روز از رنگ ها و طرح های زیادی برای مدل های مختلف میز مخصوص منشی وجود دارد. در رابطه با نحوه چینش میز مخصوص منشی باید گفت که نحوه چینش آن باید به گونه ای باشد که مشتری به اسناد و مدارکی که زیر میز قرار می گیرند دسترسی نداشته باشد.

نکات مهم در انتخاب میز منشی

ابعاد میز منشی

با توجه به فضایی که در اداره برای قسمت ورودی در نظر گرفته می شود، میز مخصوص منشی می تواند مدل ها و ابعاد مختلفی داشته باشد. در تولید میز مخصوص منشی برای ایجاد تنوع از متریال های زیادی استفاده می شود. از جمله این متریال ها می توان چوب، شیشه، کورین، MDF، شیشه رنگی و ... را نام برد. ابعاد استانداردی که یک میز مخصوص منشی باید داشته باشد معمولا  70 * 220 بوده و معمولا اکثر میزها دارای قابلیت تغییر اندازه و رنگ را نیز دارند. بهتر است صفحه و پایه های میز منشی که نوعی مبلمان اداری به شمار می آید از ضخامت کافی برخوردار باشند. همچنین باید برای نمای میز نیز یک ضخامت مناسب در نظر گرفت. ارتفاع میز یکی از موارد بسیار مهمی است که در ساخت میز مخصوص منشی باید به خوبی رعایت شود. ام دی اف هایگلاس یکی از متریال هایی است که برای ساخت میز منشی مدرن به کار گرفته می شود.

ابعاد میز منشی

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه