چرا مبلمان اداری کلاسیک هنوز پرطرفدار هستند؟

مبلمان اداري در سبك هاي مدرن، كلاسيك، پست مدرن و ديگر سبك ها موجود مي باشد كه از بين سبك هاي ذكر شده مبلمان اداري كلاسيك در صدر جدول قرار دارد. شايد با شنيدن كلمه كلاسيك، در ذهن خود اولين چيزي كه تجسم مي كنيد، قديمي بودن سبك است، اگر اينطور فكر مي كنيد سخت در اشتباه می باشيد. كلاسيك در واقع جلوه اي از ريشه هنرهاي اصيل است. شايد فرش دست بافت ايراني مثال بارزي از ريشه هنرهاي اصيل بوده و گوياي قديمي نبودن سبك كلاسيك باشد. بنابراين مبلمان كلاسيك با سبكي سنتي، شكوه و جلال خاصي دارد.

مبملمان اداری کلاسیک

علت ارجح بودن مبلمان اداري كلاسيك

عده اي از مردم بدون در نظر گرفتن سبك هاي آن اقدام به خريد يك ست از آن براي محل كار خود مي كنند، اما به نظر من بهتر است ابتدا تحقيقات لازم در اين خصوص انجام دهيد. يكي از خصوصيات مبلمان اداري كلاسيك كه آن را بر ديگر سبك هاي مبلمان بارز كرده است. ظرافت، دقت در چوب و همچنين جنس پارچه و رنگ آن است. توجه داشته باشيد كه ظرافت مبلمان اداري كلاسيك به اين معني نيست كه مبلمان شكننده و آسيب پذير هستند، منظور هماهنگي بين تك تك اعضا تشكيل دهنده مبلمان كلاسيك اداري با يكديگر است از این رو بسیاری از افراد در هنگام خرید مبلمان اداری در دوراهی مبلمان اداری کلاسیک یا مبلمان اداری مدرن قرار می گیرند که این انتخاب نیاز به شناخت کامل هر دو نوع از این نوع مبلمان اداری را داد.

همين ظرافت به مبلمان كلاسيك اداري زيبايي و جذابيت خارق العاده اي مي دهد. در ساخت مبلمان اداري كلاسيك از چوب بعنوان عضو اصلي، استفاده مي شود. به كار بردن چوب در ساخت مبلمان اداري كلاسيك باعث انتقال حس طبيعت به انسان ها مي شود و گرماي حاصل از طبيعت چوب، باعث احساس آرامش خاطر در مصرف كنندگان مي گردد. كيفیت و عمر طولاني مبلمان اداري كلاسيك سبب شده كه همچنان از اين سبك مبلمان به عنوان بهترين ياد شود.

مبلمان اداری کلاسیک

اجزاي تشكيل دهنده مبلمان اداري كلاسيك

مبلمان اداري كلاسيك از اجزا مختلفي از قبيل: ميز مديريت، ميز كارمندي، صندلي اداري، كتابخانه، فايل اداري، مبلمان انتظار، ميز كنفرانس، ميز پذيرش و چند مورد ديگر مي باشد. با توجه به فضاي اداره يا شركت و بزرگ يا كوچك بودن آن، دكوراسيون مورد نظر را انتخاب مي كنيم. خواه اين دكوراسيون مدرن، سلطنتي، كلاسيك ... باشد. اگر دكوراسيون انتخابي كلاسيك باشد حتما بايد مبلمان كلاسيك اداري را جهت هماهنگي انتخاب كنيد. زيرا اين دو مكمل يكديگر هستند و با قرار گرفتن به موازات هم زيبايي و جلوه خاصي يه محيط مي دهند. بهتر است فراموش نكنيد كه در انتخاب مبلمان كلاسيك اداري اولويت فقط زيبايي محصول نباشد. حتما به كيفيت محصول توجه كنيد كه از نوع مرغوب ترين باشد. 

مبملمان اداری کلاسیک

قيمت مبلمان اداري كلاسيك

به هنگام تاسيس يك اداره يا شركت ويا تغيير دكوراسيون بطبع هزينه هاي زيادي را متحمل خواهيم شد، بنابراين بهتر است، ميزان هزينه ها را مديريت كنيم، از افراط و تفريط خودداري شود. مبلمان اداري كلاسيك، علاوه بر جلوه خاصي كه دارد از نظر قيمت نيز با توجه به كيفيت محصول مناسب است. در واقع صرف هزينه بيشتر براي محصول با كيفيت، كه با مرور زمان و استفاده از مبلمان ارزش تعمير و نگهداري آن به مراتب بيشتر از ساير مبلمان خواهد بود. هرچند هزينه تعمير زياد باشد جنس چوب فوق العاده مبلمان كلاسيك آن را برترين كرده است.

گران بودن مبلمان اداري كلاسيك صرف نظر از راحت بودن مديون كيفيت بالاي آن است. در واقع پرداخت هزينه بيشتر به دليل كيفيت فوق العاده بالا و عمر طولاني مبلمان كلاسيك اداري مقرون به صرفه خواهد بود. خالي از ذكر نيست كه يادآور شويم قيمت مبلمان كلاسيك اداري با توجه به كيفيت چوب، رنگ، جنس روكش و ابزار به كار رفته در ساخت مبل، متغير است. هرچه جنس موارد ذكر شده بهتر باشد، به همان مقدار بر قيمت محصول افزوده خواهد شد.

كيفيت مبلمان كلاسيك اداري

مبلمان اداري به دليل مصرف مداوم آن به طور روزمره بايد داراي بهترين و مرغوبترين جنس باشد. تا اينكه با مرور زمان كهنگي بر آن غالب نشود. مبلمان كلاسيك اداري به دليل مرغوبيت جنس چوب آن كه معمولا از چوب راش يا گردو است، فوق العاده با كيفيت و با عمر طولاني است، همچنين جنس فوم نشيمنگاه مبلمان كلاسيك اداري معمولا از فوم سرد است، كه فوم سرد قابليت ارتجاعي خود را حفظ مي كند و با گذشت زمان و نشست و برخواست هاي طولاني حالت ارتجاعي خود را نگه داشته و به حالت اوليه خود بر مي گردد.

سایر مقالات
کتابخانه اداری یکی از مهمترین تجهیزات اداری است
کتابخانه اداری یکی از مهمترین تجهیزات اداری است
کتابخانه اداری، یکی از مهمترین تجهیزات اداری است که در ابعاد و انواع مختلف، تولید می شود. کتابخانه اداری، کاربردهای متعددی دارد.
ادامه مطلب
میز اداری یکی از مهمترین عناصر مبلمان اداری
میز اداری یکی از مهمترین عناصر مبلمان اداری
وجود میز کار اداری استاندارد برای کارکنان بسیار حائز اهمیت است زیرا کارمندان ساعات زیادی از روز را پشت این میزها مشغول به کارند که اگر مناسب نباشد موجب خستگی، فرسودگی و به مرور زمان بیماری می شود
ادامه مطلب
خرید و سفارش انواع مختلف میز کنفرانس
خرید و سفارش انواع مختلف میز کنفرانس
در تهیه و چیدمان مبلمان یک شرکت و یک موسسه همواره باید یک طرح ویژه ای در نظر گرفته شود که شرایط کار بازده بهتری داشته باشد. در مبلمان شرکت میزهای کنفرانس نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند؛ و گروه متخصص ما تمامی شاخص های تاثیر گذار را بررسی کرده و متناسب با ویژگی های فضای موجود بهترین نوع میز کنفرانس را برای شما ارائه می دهد
ادامه مطلب
چگونه می توان میز و صندلی اداری مناسب را انتخاب کرد
چگونه می توان میز و صندلی اداری مناسب را انتخاب کرد
میز و صندلی اداری یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون اداری می باشند. در انتخاب میز و صندلی اداری باید با توجه به دکوراسیون و راحتی کارکنان توجه نمود.
ادامه مطلب