نکات مهم در رابطه با خرید میز اداری

خرید میز اداری موضوع مهمی است که افراد بسیاری با آن درگیر هستند. در زمان انتخاب یک میز مناسب می بایست به چند شاخصه مهم توجه نمود که متریال به کار رفته در آن از مهمترین موارد به شمار می رود. در ادامه بیشتر به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

فاکتورهای مهم در خرید میز اداری

مبلمان های اداری امروزه از تنوع بسیاری برخوردار هستند و بسیاری از صاحبان کسب و کارها به دنبال خرید این نوع از مبلمان ها با بهترین متریال و بالاترین کیفیت می باشند. در تعریف مبلمان اداری ذکر شده میز و صندلی اداری جایگاه به خصوصی دارند چرا که از بیشترین کارایی برخوردار هستند. برای انتخاب و خرید میز اداری می بایست به چند ویژگی و شاخصه مهم توجه نمود که در مطلب امروز به واکاوی آنها خواهیم پرداخت.

 از مهمترین موضوعاتی که در رابطه با خرید این نوع میز می بایست مورد اهمیت قرار گیرند می توان به نوع فعالیت، جنس به کار رفته در این نوع میز و همچنین متراژ فضا اشاره نمود. به جز سه مورد اشاره شده موارد دیگری نیز وجود دارند که افراد در زمان خرید انواع میز اداری می بایست به آنها توجه نمایند. در ادامه هر کدام از موارد ذکر شده را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد پس همچنان با ما همراه باشید.

میز اداری

خرید میز اداری با توجه به ابعاد فضا

در زمان خرید میز اداری توجه به ابعاد و متراژ فضای مورد نظر بسیار قابل اهمیت می باشد چرا که کم دقتی در این موضوع می تواند خرید مناسب شما را بی نتیجه نماید. با توجه به این موضوع توصیه می شود قبل از اقدامات لازم جهت خرید این نوع میز ابعاد از جمله طول و عرض مکانی که قرار است میز خریداری شده در آن مورد استفاده قرار گیرد را به طور دقیق اندازه گیری نمایید.

 این نکته را فراموش نکنید که میزهای اداری بزرگ هر چند زیبا برای فضاهای کوچک و کمجا به هیچ عنوان گزینه مناسبی به شمار نمی روند. در زمان خرید میز اداری به غیر از ابعاد فضا می بایست به چند موضوع دیگر نیز توجه نمایید که در بخش های بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

میز اداری

خرید میز اداری بر اساس جنس آن

امروز انواع مختلفی از مبلمان های اداری طراحی و تولید می شوند که جنس به کار رفته در آنها به یکی از موضوعات مهم تبدیل شده است. در زمان خرید میز اداری بر اساس نوع فضا و البته سلیقه خود می توانید چند گزینه را مورد ارزیابی قرار دهید. میزهای اداری چوبی، شیشه ای، استیل و ترکیبی امروزه در لیست خرید این نوع میز قرار می گیرند که هر کدام از ویژگی و قیمت مشخصی برخوردار می باشند.

 میزهای چوبی امروزه بیشترین کاربرد را در فضاهای اداری دارند و اغلب به خرید آن اقدام می کنند. میزهای اداری چوبی در کنار پر کاربرد بودن هزینه های بالاتری نیز دارند که در زمان انتخاب می بایست به این نکته نیز توجه نمایید. میزهای شیشه ای و استیل نیز بعد از نوع چوبی خریداران مخصوص به خود را دارند که البته کیفیت آنها مانند میزهای اداری چوبی نخواهد بود.

میز اداری

خرید میز اداری بر اساس نوع فعالیت

در دو بخش قبلی سعی کردیم به دو مورد از شاخصه های مهم در زمان خرید میز اداری اشاره کنیم. یکی دیگر از مواردی که در زمان انتخاب این نوع میز می بایست مورد توجه قرار گیرد نوع فعالیتی است که این میز درگیر آن خواهد شد. اغلب میزهای اداری طوری طراحی می شوند که برای استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ بر روی آنها بخش های مهمی در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال کشو و طبقه از مهمترین مواردی است که کارمندان برای قرار دادن پوشه و وسایل خود می توانند از آنها بهره مند شوند. استفاده از کامپیوتر به دلیل وجود سیم کشی های مختلف شما را ملزم خواهد کرد که در زمان خرید میز اداری به بخشی برای جاسازی این سیم ها توجه نمایید. در زمان خرید این نوع میز توصیه می کنیم به زیبایی آن نیز بر اساس شاخصه های مهم توجه نمایید. میزی را انتخاب کنید که ظاهر آن به مرور زمان زیبایی خود را بر اساس نگاه مصرف کننده از دست ندهد. برای خرید میزهای اداری با بهترین متریال خود می توانید به سایت مورد نظر مراجعه نمایید.

سایر مقالات
هر آنچه  که باید از میز مدیریتی بدانید
هر آنچه که باید از میز مدیریتی بدانید
اتاق مدیریت، همانطور که از نامش پیداست شاید بهتر باشدکمی رنگ و لعاب بیشتری داشته باشد. به همین خاطر شرکت فضا گویا، برای دسته میزهای مدیریتی خود از یراق آلات برتر استفاده می نماید و معمولا
ادامه مطلب
نکات مهم در زمان انتخاب و خرید مبلمان اداری
نکات مهم در زمان انتخاب و خرید مبلمان اداری
طراحی و رنگ مبلمان های اداری از جمله نکاتی هستند که توصیه می کنیم در زمان انتخاب این نوع از مبلمان ها به آن توجه نمایید
ادامه مطلب
آیا میز کنفرانس شیشه‌ای مناسب سازمان‌ها و ادارات است؟
آیا میز کنفرانس شیشه‌ای مناسب سازمان‌ها و ادارات است؟
همه ما بیشتر ساعات روز را در محیط کار سپری می‌کنیم و به نوعی می‌توانیم محیط کار را خانه دوم خود بدانیم. از همین رو توجه به اصول زیبایی شناسی و ارگونومیک از ضروری‌ترین مواردی به حساب می‌آید که باید از سوی مدیر یک مجموعه به آن توجه گردد.
ادامه مطلب
نکات مهم در رابطه با خرید میز اداری
نکات مهم در رابطه با خرید میز اداری
در زمان خرید میز اداری توصیه می کنیم به ظاهر و متریال آن توجه بسیاری نمایید. خرید میز اداری را می توانید طبق سلیقه های مختلف به انجام برسانید.
ادامه مطلب