دکوراسیون داخلی اتاق مدیران موفق و باتجربه چگونه است؟

اتاق مدیریت را می توان مهم ترین بخش در فضای کاری دانست که زیبایی و درخشش آن در شرکت ها و محیط های اداری از اهمیت بالایی برخوردار است. این که در طراحی و دکوراسیون فضای اتاق مدیریت به چه نکاتی توجه کنیم، اصلی مهم تلقی می شود که ما در ادامه به نکات ریز و ضروری که مدیران در نحوه چیدمان و انتخاب وسایل باید بدان توجه داشته باشند، خواهیم پرداخت.

                    دکوراسیون داخلی اتاق مدیران موفق و باتجربه چگونه است

نکات قابل توجه در اتاق کار مدیران موفق

  • یک مدیر خوب و حاذق، بهترین اتاق که از هرج و مرج و شلوغی فضای اداری به دور باشد را به عنوان فضای کاری خود در نظر می گیرد. با  این کار ابهت و اصالت اتاق مدیر به خوبی حفظ خواهد شد.
  • میز مدیریتی و صندلی از آن دسته از وسایلی در اتاق به شمار می رود  که قطعا پس از ورود مراجعه کننده، مورد توجه قرار می گیرد؛ لذا باید تلاش کرد تا میزی متناسب با شان و منزلت کاری مدیر تهیه شود.
  • میز کنفرانس از دیگر وسایل مورد نیاز در اتاق یک مدیر به شمار می رود. یک  مدیر موفق به منظور بررسی شرایط موجود در فضای کاری و آنالیز بخش های مختلف کار، به میز کنفرانسی برای برپایی جلسات و صحبت با سرپرست های بخش های مختلف احتیاج خواهد داشت.
  • قاعدتا هر مدیری، میهمانان ویژه ای خواهد داشت که برای پذیرایی از آن ها نمی تواند از میز کنفرانس استفاده کند! به همین علت باید یک سرویس مبلمان هم برای پذیرایی از این دسته از افراد در نظر گرفته شود.
  • مدیران موفق به متریال مصرفی در دکوراسیون اتاقشان توجه ویژه ای دارند و سعی می کنند، متریالی که هم خوانی بیشتری با روحیات آن ها دارد را برگزینند. عمدتا مدیرانی که به فضای کلاسیک علاقمند هستند و یا از روحیه ای آرام و مطمئن برخوردارند، از سرویس چوب و مدیرانی که موافق مد روز هستند و یا روحیه ای هیجانی دارند، از سرویس های هم راستا با مد استفاده می کنند. البته می توان به منظور افزایش جذابیت فضای کار، به صورت تلفیقی از متریال کلاسیک و مدرن استفاده نمود.  لازم به ذکر می باشد که همواره باید کلیه وسایل مصرفی در فضای اتاق با یکدیگر هم خوانی داشته باشد و مبلمان اداری حس چشم نوازی را در مراجعه کننده ایجاد نمایند.
  • اگر دوست دارید در  نگاه نخست، در چشم مراجعه کنندگان و کارمندان خود به عنوان فردی مطلع جلوه کنید، استفاده از کتابخانه را فراموش نکنید!  کتابخانه ای که در آن کتاب های مرتبط با کار و یا  مورد علاقه اتان جای گرفته باشد، ضمن آشنایی مراجعه کننده با روحیات شما، حس مدیری مطلع و فهیم را در بیننده القا خواهد کرد.
  • تاثیر رنگ ها را در محیط کار دست کم نگیرید! رنگ های به کار رفته در دکوراسیون اتاق کارتان به سرعت در ذهن پرسنل و میهمانان تاثیر می گذارند؛ پس سعی کنید در انتخاب آنها دقت و توجه ویژه ای به خرج دهید. به طور کلی می توان گفت: نوع کار و بیزینس شرکت، تعیین کننده طیف رنگی مصرفی در دکوراسیون اداری خواهد بود؛ اگر چه توصیه می شود در طراحی اتاق مدیریت از رنگ های بسیار تند و فانتزی استفاده نشود . رنگ های تیره و گرم برای دیزاین اتاق سرپرست گزینه مناسب تری خواهند بود.

شرکت فضا گویا با تجربه، رویکرد و طراحی نوین در عرصه تولید مبلمان و میزهای اداری فعالیت دارد و قادر است تا بهترین مبلمان اداری را به مشتریان گرامی ارائه دهد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های  +9821 – 88729717، +9821 – 88713040و+9821 – 89387تماس حاصل فرمایید. 

سایر مقالات
معرفی انواع مختلف پارتیشن های اداری
معرفی انواع مختلف پارتیشن های اداری

اگر تا به حال به ادارات دولتی گوناگون یا شرکت های خصوصی مراجعه کرده باشید، پارتیشن اداری را مشاهده کرده اید که قسمت های مختلف اداره را تشکیل می دهد و برای جدا کردن اتاق ها از پارتیشن ها شده است. این پارتیشن ها بخش مهمی از مراکز دولتی و شرکت های خصوصی را تشکیل می دهند و کاربرد فراوانی دارند. در ادامه با انواع پارتیشن های اداری و کاربردها و مزیت های استفاده از آن ها آشنا می شویم.

ادامه مطلب
قبل از خرید پارتیشن اداری به چه نکاتی توجه کنیم؟
قبل از خرید پارتیشن اداری به چه نکاتی توجه کنیم؟
مهم‌ترین و اولین نکته‌ای که در زمان خرید پارتیشن اداری باید به آن توجه کنید این است که از آنها چه انتظاری دارید. مثلاً پارتیشن‌ اداری ام دی اف ممکن است نسبت به آلومینیومی از قیمت پایین‌تری برخوردار باشند. 
ادامه مطلب
اهمیت نورپردازی در محیط کار و چیدمان مبلمان اداری
اهمیت نورپردازی در محیط کار و چیدمان مبلمان اداری
فضای در دسترس در یک محیط کار باید به بهترین شکل ممکن تقسیم شود که علاوه بر مبلمان اداری در این راستا نورپردازی نیز نقش غیر قابل انکاری دارند
ادامه مطلب
اصول کلیدی برای طراحی اداری مدرن
اصول کلیدی برای طراحی اداری مدرن
محیط کاری که امروزه در بسیاری از شرکت ها وجود دارد، نیاز به طراحی جدید و بازنگری دارند.
ادامه مطلب