هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کار

دیوارکوب ها در الگوها، طرح ها و رنگ های مختلفی ارائه می شوند، استفاده از دیوارپوش بهترین تصمیم برای پوشش دیوارهای  اتاق کار و دفاتر است. دیوار کوب نه تنها به اتاق رنگ بندی تازه ای می دهند بلکه خلاقیت و زیبایی را نیز به دفتر کار شما اضافه می کنند. دیوارپوش می توانند فضا اتاق را دستکاری کنند، جزئیات معماری را اضافه یا کم کنند و یا حتی در اشیا آن طرف دیوار هم تغییر ایجاد کند.

هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کار

در ادامه برخی کاربردهای مختلف دیوار کوب آورده شده است:

  1. اگر قصد پوشاندن دیوار اتاقی تو در تو با دیوار کوب را دارید، حتما از سازگاری طرح و رنگ دیوار کوب ها با هم مطمئن شوید. طراحی نباید به گونه ای باشد که وقتی فرد وارد محیط دیگری می شود ناگهان فضا تغییر کند. مخصوصا اگر دو اتاق در ارتباط کامل با هم قرار داشته باشند.
  2. تصویر کلی از اداره با تمامی دفاتر باید در ذهن داشته باشید. می بایست الگوهایی مناسب با نوع کار اداره و میزان جدیت آن انتخاب شود. بهتر است برای کف از الگو های طرح چوب، برای دیوارها از تک رنگ های ساده و در صورت وجود تکه فرش یا موکت از طرح هایی مناسب با کف اتاق بهره ببرید.
  3. به منظور عمق بخشیدن به اتاق و زیباتر شدن طرح دیوار پوش از آینه استفاده کنید.
  4. برای اینکه سقف اتاق بلند تر به نظر برسد بهتر است از نوارهای عمودی و رو به بالا در دیوار ها استفاده شود. برای اینکه سقف بازتر به نظر برسد بهتر است که از رنگ های روشن تر استفاده شود.
  5. در اتاق هایی که سقف بلند دارد برای اینکه احساس راحتی بیشتری شود می توان از دیوار کوب تیره استفاده کرد. همچنین استفاده از نوار های افقی گسترده در لبه های بالایی اتاق نیز می توان بسیار موثر باشد.
  6. به منظور اینکه اتاق کشیده تر به نظر بیاید، می توانید از الگوهای باز و کوچک با رنگ های روشن استفاده کنید. برای بزرگ تر نشان دادن می توان دیوار پوش و مختصات کلی دیوار های اتاق را با خطی توپر و تک رنگ یکنواخت کرد. بهتر است این خطوط بسته نشوند یا به هم نرسند و انتهای بازی داشته باشند. استفاده از تکه های بزرگ و تیره رنگ از دیوار پوش ها فضای اتاق های بزرگ را خودمانی تر می کند و احساس راحتی بیشتری برای کارکنان و مشتریان ایجاد می شود.
  7. می توان با استفاده از دیوار کوب طرح چوبی یا شطرنجی یا الگوهای مختلف بر روی یک دیوار فضای اتاق را از حالت یکنواخت تغییر داد و عملکرد کارکنان را بالا برد. نکته استفاده از پنل های دیواری است. هیچ قانونی وجود ندارد که بیان کند حتما پنل های دیواری باید از چوب باشند منتها دیوارکوب های چوب و ام دی اف به لحاظ تنوع رنگ و طرح و همچنین ماندگاری بالا بیشتر توصیه می شود. همواره به یاد داشته باشید از ویژگی های مهم طراحی خلاقانه بودن آن است.
  8. نکته مهم دیگر در استفاده از دیوار پوش ها، هماهنگی آنها با مبلمان اداری است. حتما از دیوار پوش های متناسب با مبلمان دفتر استفاده کنید. به عنوان مثال اگر از مبلمان مدرن یا فلزی استفاده می کنید بهترین انتخاب دیوار پوش های شطرنجی با رنگ های سیاه یا خاکستری و سفید است.

هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کار

آنچه در استفاده از دیوار پوش ها مهم است، رعایت مطابقت پنل ها و الگوهای آنها با هم است. در نهایت هیچ مانعی برای طراحی وجود ندارد و تنها محدودیت برای شما تصوراتتان می باشد.

شرکت فضاگویا با تولید دیوارپوش های 8 میلی متری و 16 میلی متری که از پانلهای افقی و عمودی تشکیل شده است، امکان انتخاب راحت و با کیفیت را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

فضاگویا همواره سبکی و نصب راحت را در کنار تنوع طرح و رنگ برای دیوارکوب های خود در نظر دارد.

این شرکت دیوارپوش را در سه نوع ساده، پنلی و طراحی خاص عرضه می کند. برای مشاوره رایگان با کارشناسان با تجربه مجموعه با شماره 89387 تماس بگیرید.

سایر مقالات
انتخاب مبلمان اداری مناسب برای منزل و محل کار
انتخاب مبلمان اداری مناسب برای منزل و محل کار
مبلمان اداری یکی از ضروریات هر دفتر کار یا سازمانی است که در همه جا استفاده می شود. انواع مختلف مبلمان اداری با قیمت ها و کیفیت های مختلف وجود دارد.
ادامه مطلب
استفاده از پارتیشن اداری با کیفیت
استفاده از پارتیشن اداری با کیفیت

سازماندهی و زیباسازی محیط های اداری از اهمیت بسیاری برخوردار است و همه مدیران تلاش می کنند تا با بهترین وسایل، نظم را در محیط اداره ایجاد کنند و از این طریق محیطی آرام برای همه افراد و کارمندان تشکیل دهند. یکی از بهترین راه ها استفاده از پارتیشن اداری است که به نوبه خود اهمیت بارزی در ایجاد فضای خصوصی و آرام در اداره دارد. بهتر است بدانید که از پارتیشن اداری برای جداسازی و تقسیم بندی فضاها استفاده می شود. امروزه انواع مختلفی از پارتیشن اداری وجود دارد که می توان بر حسب نیاز اداره آن را انتخاب کرد و مورد استفاده قرار داد. پارتیشن اداری بهترین گزینه برای استفاده بهینه از کمترین فضا است.

ادامه مطلب
چگونه یک میز مدیریتی مناسب انتخاب کنیم؟
چگونه یک میز مدیریتی مناسب انتخاب کنیم؟
همان طور که می دانید بخش مدیریت، مهم‌ترین جزء در یک مجموعه کاری به حساب می‌آید و می‌توان دفتر ریاست را هسته مرکزی فعل و انفعالات مجموعه دانست.
ادامه مطلب
سفارش انواع مبلمان اداری و ست های مدیریتی
سفارش انواع مبلمان اداری و ست های مدیریتی
در انتخاب مبلمان اداری و ست های مدیریتی برای ادارات می بایست یک سری ویژگی ها به دقت بررسی شود. جدیدترین مبلمان اداری در طرح و رنگ خارق العاده عرضه می شود.
ادامه مطلب