تاثیر میزپذیرش در دکوراسیون و مبلمان اداری سال 2016

آنچه که یک طراح دکوراسیون داخلی در ابتدا باید به آن توجه کند، طرح میز پذیرش است. محل قرارگیری مبلمان و دکور منطقه پذیرش باید به دقت انتخاب شوند زیرا از این طریق است که بازدیدکنندگان از شرکت انرژی مثبت می­گیرند و شروع به کار می نمایند. معمولا بر روی میز پذیرش لوگو شرکت قرار می گیرد که بیان کننده برند شرکت است. محیط پذیرش جو خوشامد گویانه ای برای مشتری فراهم می آورد به این دلیل طراحی فضای محیط پذیرش که قسمت اصلی آن میز پذیرش است بسیار مهم می باشد.

طراحی های کلاسیک و قدیمی که تاکنون مورد استفاده قرار گرفته اند به نوعی تکراری شده اند و طراحان و مصرف کنندگان به دنبال سبک طراحی جدیدی هستند. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته روند طراحی از سال 2016 به بعد گرایش بیشتری به این سبک ها خواهد داشت. از این رو در ادامه برخی از این سبک ها به تفصیل بیان می شوند.

مخفی کردن سیم ها

بر اساس نظر سنجی صورت گرفته بسیاری از مشتریان خواهان این هستند که سیم ها نه تنها از قسمت پذیرش بلکه در تمامی قسمت های محیط کار حذف شوند. از این رو طراحان برای عملی کردن این خواسته به تکاپو افتاده اند. به گفته یکی از طراحان حتی ممکن است قیمت میز پذیرشبسیاربالا باشد ولی به دلیل وجود سیم ها بسیار زشت و زننده به نظر برسد. خوشبختانه امروزه اکثر وسایل برقی مورد استفاده بدون سیم هستند و اغلب شارژی می باشند و تا حدودی این مشکل حل شده است.

حس بودن در فضای باز

طبیعت یکی از المان های اصلی در دکوراسیون و دانش طراحی می باشد. به تازگی ترکیب صفحات چوبی به همراه بتن و الگوهای طبیعی در طراحی قسمت پذیرش بسیار مرسوم شده است. در سال های اخیر برخی از شرکت های بزرگ اتاق پذیرش خود را بدین سان طراحی کرده اند و اکنون این سبک بسیار همه گیر شده است.

تاثیرات میز پذیرش در طراحی دکوراسیون اداری و مبلمان اداری در سال 2016 و سال های بعد

فضای چند کاره

به گفته اکثر طراحان هیچ تغییری به سرعت در طراحی ایجاد نمی شود، اما به تازگی در برخی سبک ها در اتاق های پذیرش به جای استفاده از میز های طویل و بلند از مبلمان کوسن دار استفاده می شود و مشتری ارتباط نزدیک با متصدی پذیرش دارد و دیگر میزی وجود ندارد. شاید این سبک از نظر همه قابل قبول نباشد، زیرا اکثر مردم قسمت پذیرش را به همراه میز و شیشه به یاد دارند اما شایسته است بیان شود که این سبک نیز به سرعت در حال رشد است.

طراحی فضای وسیع تر

برخی طراحان بر این عقیده اند که طراحی فضای پذیرش به صورت بسته منجر میشود مشتری احساس راحتی نکند و مضطرب شود از این رو اقدام به طراحی فضای بازتر به همراه میز پذیرشکوچک تر کرده اند تا مشتری آرامش داشته باشد و به راحتی پذیرش شود.

تاثیرات میز پذیرش در طراحی دکوراسیون اداری و مبلمان اداری در سال 2016 و سال های بعد

طراحی با رنگ های سرزنده

به گفته آقای میلر، از معروف ترین طراحان دکوراسیون داخلی: هرچه محیط کار با رنگ های سرزنده تر آراسته شود، آرامش و خلاقیت بیشتری در افراد ایجاد می شود. شروع محیط کار نیز با اتاق پذیرش است از این رو توصیه شده در طراحی این قسمت از رنگ های سرزنده تر استفاده شود. با این حساب سبک نوپایی ایجاد شده که از رنگ های مختلف استفاده می کند.

در تمامی این سبک ها نقاط مشترکی وجود دارد. تمامی این سبک ها در صدد این هستند موجبات راحتی افراد را ایجاد کنند، طراحی عملی و کاربردی داشته باشند و تنها در حد یک ایده باقی نمانند.

اگر از نظر بودجه نمی‌خواهید هزینه زیادی برای میز پذیرش صرف کنید می‌توانید از کارشناسان فضا گویا مشاوره رایگان بگیرید. انتخاب میز پذیرش،جنس و شکل آن، باید با نوع وظایف و محل ارائه خدماتشان همخوانی داشته باشد، همچنین برای انتخاب میز پذیرش منطبق با نیاز خود می توانید از نمونه کارهای فضا گویا دیدن فرمایید.

سایر مقالات
پارتیشن اداری دوجداره و پارتیشن اداری تک جداره
پارتیشن اداری دوجداره و پارتیشن اداری تک جداره
امروزه پارتیشن‌ها به‌عنوان یکی از ابزار پرکاربرد برای تفکیک فضا در منازل و شرکت‌ها شناخته می‌شوند. پارتیشن‌ها بهترین وسیله برای بهینه‌سازی فضا و استتار نمودن مشکلات معماری و قناسی های دیوار به‌حساب می‌آیند.
ادامه مطلب
تاثیر دکوراسیون اداری در فضای بانک ها
تاثیر دکوراسیون اداری در فضای بانک ها
مبلمان اداری یکی از مهم ترین المان های تاثیرگذار بر سلامت و آرامش کارکنان و ارباب رجوعان  است. قطعا استفاده از مبلمان اداری زیبا، استاندارد و ارگونومیک  حس رضایت مندی کارکنان و ارباب رجوعان را به دنبال خواهد داشت. همان طور که گفته شد،
ادامه مطلب
موفقیت بیشتردر محیط کار با فنک شویی
موفقیت بیشتردر محیط کار با فنک شویی
زمانی که شما وارد محل کارتان می شوید اینکه در آنجا احساس آرامش و امنیت کنید طوریکه در منزل خود هستید از اهمیت ویژه ای برخوردار است پیشنهاد مبلمان اداری فضا گویا برای رسیدن به این آرامش فنک شویی اداری است، فنگ شویی،کلید آسایش محل کار شماست
ادامه مطلب
نکاتی  کلیدی در مورد دکوراسیون داخلی و انتخاب مبلمان اداری
نکاتی کلیدی در مورد دکوراسیون داخلی و انتخاب مبلمان اداری
طراحی داخلی یکی از مسائل مهم در ساخت ساختمان های اداری می باشد. طراحی داخلی اداری  با توجه به حضور ارباب رجوع و شلوغی دائم آن نیاز به طراحی خاصی دارد.
ادامه مطلب